Jerzy Wolf

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.02.2019
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 4 lutego 2019 r. odszedł do wieczności
najukochańszy Mąż, Tatuś, Dziadek i Pradziadek

ś+p

Jerzy Wolf

lekarz otolaryngolog
lat 86
Msza święta żałobna z wystawieniem ciała
w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sopocie
odprawiona zostanie dnia 11 lutego 2019 r. o godz. 12.30.
Pogrzeb odbędzie się bezpośrednio po mszy świętej
na Cmentarzu Katolickim w Sopocie.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały człowiek i lekarz. Pamiętam jak byliśmy z synem i jego wiecznymi infekcjami górnych dróg. Syn mial 4 lata byl to rok 2012. Byliśmy raz i juz więcej nie musieliśmy, doktor tak wyleczył syna ze problem nie pojawił sie do dzis , a syn zaraz kończy 18 lat.. Teraz przechodzimy z kolejnym dzieckiem taka sytuacje i nie ma Nam kto pomoc. Mężowi też pomógł przy jego ciągłych bólach zarok.. Wielka strata. Nie ma już takich lekarzy...

Karolina


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brakuje doktora mnie też i też się miotam między różnymi laryngologami. Leczył mnie prawie 50 lat od dziecka. Nigdy nie odmówił wizyty gdy ucho bolało w niedzielę czy święta. Teraz trafiam na samych chamów i nieudaczników, słabych lekarzy. Wyjątkowa strata, że dr. Wolfa nie ma wśród nas. Dziękuję za wszystko Doktorze.

Pacjent Doktora


9 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielka szkoda!Wspaniały, dobry człowiek,lekarz i przyjaciel!Niech mu Dobre Anioły śpiewają do snuAlleluja -!!kochał piekny spiewi operę!

LeoAnna


1 r

Brakuje Doktora. Tak się miotam pomiędzy różnymi laryngologami, z dużych sieci przychodni, poświęcających na pacjenta 5 minut. Co najwyżej zaleczają problem. Wtorek, czwartek i piątek od 16.00 do 18.00, ale jeśli byli pacjenci to dłużej. Do dziś pamiętam. Był legendą, zasługuje na porządne upamiętnienie.

Kasia


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Lata mijają, a doktora potwornie brakuje. Wracają mi problemy z zatokami, gardłem, czy krtanią i łapię się na tym, że nie mam do kogo z tym pojechać :/ Czasem przejeżdżam obok i przypominam sobie poczekalnię, w której zawsze grało radio i gabinet. Smutno. Nie rozumiem też, czemu doktor nie jest upamiętniany, tak jak na to zasługuje.

Konrad


2 l

Byla wdzieczna pacjentka, dziekuje za wyleczenie

dr Gruggel Bogumila


4 l

Z wielkim smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Pana Doktora. Leczył nas wszystkich przez długie lata. Był świetnym specjalistą. Miał intuicję i wiedzę. Bardzo nam Go brakuje w Sopocie. Joanna Niedzielska-​Wawryki​ewicz

Joanna Niedzielska-​Wawrykiewicz


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutne. Dziękuję Panie Doktorze za gotowość do pomocy i otwarty gabinet w każdej nagłej sytuacji z dzieckiem. I konsultacje każdorazowe, nawet przed zabiegiem usunięcia migdałów, kiedy lekarze nie byli pewni zgodnie z opisem na skierowaniu co dokładnie robić Pan Doktor jak zawsze podniósł słuchawkę i skonsultował. Będę miała zawsze w pamięci dobroć lekarza. Zawsze powtarzałam, kto będzie następcą z taką intuicją jak Doktora Wolfa zabraknie.

Agnieszka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały lekarz, wyleczył mnie gdy miałam 5 lat...Teraz mam 40 i do dzisiaj mam spokój..​Niezastąpio​ny w swojej dziedzinie

Małgorzata Kondratowicz


7 l

Wielki Człowiek. Zawsze gotowy pomóc. Dziękuję za wszystko. Przykro mi, że nie było mi dane Cię pożegnać. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Patrycja


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cudowny lekarz i bardzo dobry człowiek

Lidia Idżkowska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy współczucia

Krystyna i Edward Kupczyńscy z Mariettą


7 l

Wybitny lekarz, laryngolog który zawsze mnie wyciągał z najgorszych opresji związanych z zatokami, gardłem, krtanią. Pierwszy raz mnie przyjął gdy miałem 10 lat. Ostatni raz, niecałe 4 lata temu, rok przed zakończeniem działalności. Trudno by mi było wtedy uwierzyć, że to ostatni raz, bo doktor Wolf pomagał mi wracać do zdrowia przez ponad 20 lat, zwłaszcza wtedy gdy inni lekarze sobie nie radzili, trafiali z leczeniem jak kulą w płot. Wielki instynkt, wiedza i doświadczenie. Takiego laryngologa już nie będzie w Trójmieście...

Adam Nieroda


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy wspolczucia dla calej rodziny. Spoczywaj w spokoju. Ave Maria.

Sopocianka


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy wspolczucia dla calej rodziny. Spoczywaj w spokoju.

Sopocianka.


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odpoczywaj w Pokoju, dziękuję za wszystko, bardzo mi smutno.

Darek Rawski - wieloletni pacjent


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny.

Wiesława Adamczyk


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj Szanowny Doktorze, najdoskonalszy specjalisto laryngologii. Wspaniały, życzliwy, nadzwyczaj kulturalny. To wielka strata dla pacjentów i ludzi, którzy znali dra Jerzego Wolfa. Na pewno Doktorze w Domu Ojca będziesz szczęśliwy. Będę modliła się za spokój Twojej Duszy, Doktorze. Żegnaj.

pielęgniarka Danuta


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość

Mateusz Ciecholewski


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia