Marian Wentlandtem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2018
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2018
Dziennik Polski
Podziękowanie
Serdecznie dziękuję całemu personelowi Hospicjum
im. św. Łazarza w Nowej Hucie za opiekę nad moim Ojcem
Marianem Wentlandtem
Miejsce to niezwykłe, gdzie zgromadziły się olbrzymie pokłady empatii, dobroci i troski o pacjenta.
Ta troska o ciało i duszę spowodowała, że mój Tata
pomimo ciężkiej choroby czuł się tu dobrze i bezpiecznie. Cudowna aura tego miejsca wpłynęła również na mnie, sprawiając, iż moment odejścia Taty w otoczeniu rodziny
i przyjaciół z Hospicjum był nadzwyczaj godnym przejściem do lepszego świata.
Za to wszystko jeszcze raz dziękuję i Bóg zapłać.
Jacek Wentlandt
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia