Kazimiery Wojas
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2017
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.07.2017
Dziennik Polski
Podziękowanie
W imieniu całej mojej rodziny pragnę podziękować: Pracownikom Urzędu Gminy w Gdowie
i jednostek podległych,
Radzie Gminy Gdów, Księżom, Sołtysom,
Kołom Gospodyń Wiejskich,
Zarządowi Ochotniczych Straży Pożarnych,
Dyrektorom Szkół oraz delegacjom szkół, Harcerzom, Fundacji Osób Niepełnosprawnych
i Warsztatom Terapii Zajęciowej
w Podolanach i w Łapanowie,
kolegom samorządowcom, sąsiadom,
przyjaciołom i znajomym, mieszkańcom Gminy Gdów
za modlitwę, uczestniczenie we mszy świętej,
intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty w dniu pogrzebu mojej Mamy
ś+p
Kazimiery Wojas
zmarłej 28 czerwca
wszystkim
serdeczne Bóg zapłać
wójt Gminy Gdów
Zbigniew Wojas
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia