Tadeusz Zgorzalewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.02.2018
Gazeta Lubuska

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że 3 lutego 2018 odszedł od nas w wieku 96 lat
ukochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek

ś+p

Tadeusz

Zgorzalewicz

Z powodów rodzinnych pogrzeb
odbędzie się pod koniec marca.

Wyrazy wdzięczności
za okazane współczucie i uznanie

składają

żona, córki i najbliższa rodzina z przyjaciółmi

Plaża

Z wielkim smutkiem żegnamy byłego wieloletniego ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa

dr. nauk med.
Tadeusza Zgorzalewicza

wybitnego specjalistę,
wychowawcę wielu pokoleń lekarzy,
Człowieka ogromnej wiedzy,
życzliwości i prawego sumienia.

Lekarze, pielęgniarki, położne
Oddziału Położniczo-Ginekologicznego
Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze

Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia
Rodzinie i Przyjaciołom

z powodu śmierci

ś+p
Dr.Tadeusza Zgorzalewicza

Honorowego Obywatela Miasta Zielona Góra,
wieloletniego ordynatora Oddziału Ginekologicznego
Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze,
który wprowadził szereg nowych metod rozwiązań
do praktyki lekarskiej,
wielokrotnie odznaczanego za swoją działalność
zawodową i społeczną;
współorganizatora szpitalnej ,,Solidarności’’
i jej pierwszego przewodniczącego;
współtwórcy Okręgowej Izby Lekarskiej,
przewodniczącego Okręgowego Sądu Lekarskiego

składają
Janusz Kubicki
Prezydent Miasta Zielona Góra
oraz
Rada Miasta Zielona Góra

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><strong>Są ludzie, po których odejściu pozostaje coś ponad wspomnienia... </strong></p><p>Był Lekarzem i Człowiekiem DUŻEGO FORMATU. Wdzięczna jestem za możliwość osobistych z Nim spotkań. Wierzę, że już wkrótce Bóg objawi Mu Największą Tajemnicę, i że doświadczy On Jego Miłości Miłosiernej, Najczystszej, Jedynej i Bezwarunkowej. Że w Jego Ojcowskich Ramionach znajdzie wszystkie odpowiedzi, pozna najgłębszą Prawdę i poszukiwane SZCZĘŚCIE WIECZNE.</p><p>Pozostanie w moim sercu na zawsze ciepłym wspomnieniem.</p><p>Bliskim życzę dużo sił do przetrwania bólu rozstania oraz nieustannej opieki płynącej z Góry.</p><p>Maria Jałocha</p>


8 l

<p>Serdeczne wyrazy współczucia !</p>

Radosława Pieniężna-Grabowska


8 l

<p>Z wielkim smutkiem żegnam wspaniałego Lekarza i Człowieka</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspaniały lekarz .. spoczywaj w spokoju</p>

GK


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia