Małgorzata Dańko

This was published in the following publications on 09.03.2018:
Dziennik Polski

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko...”
ks. Jan Twardowski
Odeszła od nas po ciężkiej chorobie

ś+p
Małgorzata Dańko

z domu Laszkiewicz
najdroższa Żona, Mama, Siostra, Przyjaciółka.
Żegnamy się z Nią 12 marca 2018 r.
o godz. 15.00 w Skawinie w kościele
pw. św. św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
Odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku
nastąpi na cmentarzu parafialnym w Skawinie,
o czym zawiadamiają pogrążeni w bólu
Mąż, Syn z Rodziną, Siostra, Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Bylismy z Toba 1 i 2 i tak bedzie

Th


2yrs

Image chosen by user
Tradycyjne spotkanie 2 z Toba pamietamy i pamietac bedziemy

Th


2yrs

Image chosen by user
Wspomnimy o Tobi dzis bylismy i bedziemy

JJ


2yrs

Image chosen by user
Czas czas czas ucieka znika wszystko zostaja mysli wspomnienia po nich juz nic czy jest szansa ze zobaczymy sie znow??? Wiara pozostala

Th


2yrs

Image chosen by user
M. myslami z Toba jak zwykle

Th


3yrs

Image chosen by user
Bylismy 31.05 zapaluc znicze oamietamy ❤️❤️

Th


3yrs

Image chosen by user
Dzis 26.05 bedziemy

Th


3yrs

Image chosen by user
Kolejne swieta bez Ciebie ale jak wiesz bylo nas mniej i bedzie jeszcze mbiej wszystko jest kruche jak zycie myslami z Toba na cmentarzu z Toba moze wspolnie kiedys znow wszyscy w naszym Graceland

T.


3yrs

Image chosen by user
Można odejść na zawsze, by stale być blisko...” 5 lat tem pozegnalismy Cie

Th


3yrs

Image chosen by user
Pamietalismy o dniu Babci i bylismy

Th


3yrs

Image chosen by user
Niebawem bedzie 5 lat i tyle sie zmienilo

Sk


3yrs

Image chosen by user
Kilejny rok bez Ciebie tj juz 5 lat zaraz bedzie smutek zal. Bedziemy Cie znow odwiedzac

Th


3yrs

Image chosen by user
Bylismy przed swietamy bylo pelno sniegu ale wianek zostawiony wigilia i swieta z myslami o Tobie 4 lata swiat bez Ciebie ale moze kiedys tam

Th


3yrs

Bylismy u Ciebie 1 i 2 11 a dzis ta przykra wiadomisc odszedl Zdzisiu cos niewiarygodnego dopiero tam bylismy u niego..

Th


3yrs

Image chosen by user
Wczoraj bylismy i dzis bedziemy i jutro tez

Th 34


3yrs

Image chosen by user
Bylismy nie dawno i znow bedziemy niedlugo swieta listopadowe to rowniez cie odwiedzimy myslami zawsze przy Tobie

Bliski


3yrs

Image chosen by user
Wyjezdzamy tam jak co roku bedziemy u Cievie za trzy tygodnie

Bliski


3yrs

Image chosen by user
Dzis Twoje imieniny pamietamy o tym i jutro befziemy u Ciebie ⚘️⚘️⚘️

Thom


4yrs

Image chosen by user
Wszystkiego najlepszego spokoju ducha

Thom


4yrs

Image chosen by user
I znow kolejny raz u Ciebie na sptkaniu wczoraj spotkanie i kawa u T a dzis spotkanie i rodzinny spacer.

Thor


4yrs

Image chosen by user
Odwiedzilismy Cie zeby choc chwile pobyc a potem poszlismy na kawe do T. Ja juz w podrozy a jutro Czeslawa pogrzeb

Th


4yrs

Image chosen by user
To juz piąte swieta bez Ciebie ale jedna duchem z nami.Te swieta rowniez spedzisz z Czeslawem ktory dolaczyl do Ciebie. Dzis odwiedzimy Cie pamietakac.

Ktos kto Ciebie kocha


4yrs

Image chosen by user
To juz 4 lata jak nie ma Ciebie

Thom


4yrs

Takie wspomnienie byl rok 2008 byl czas kiedy spojrzenie padalo na Wisle ktora plynela wskazujac uplyw czasu i po 10 latach ty odeszlas. Naddzedl uplyw czasu po Ciebie

Bliski


4yrs

End of content

No more pages to load