Jan Bania
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2018
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2018
Dziennik Polski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 marca 2018 r., opatrzony św. sakramentami, odszedł od nas
ś+p
Lek. med. Jan Bania
Najukochańszy Mąż, Tato, Teść i Dziadek
były kierownik Przychodni Rejonowej w Wieliczce.
Człowiek o wielkim sercu,
którego będzie nam bardzo brakować.
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę,
dnia 14 marca 2018 r. o godz. 12.00 w kaplicy na cmentarzu Salwatorskim w Krakowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamiają pogrążeni w żalu
Żona i Córki z Rodzinami
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjąłem wiadomość o śmierci
ś+ p
lek. med. Jana Bani
budowniczego i wieloletniego Kierownika
Przychodni w Wieliczce,
wybitnego lekarza,
dla którego praca dla dobra innych była wielką wartością.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składam wyrazy głębokiego współczucia
Artur Kozioł
Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia