Helena Kusiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2019
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2019
Gazeta Krakowska
Słowa szczerego podziękowania
kieruję do Ks. Proboszcza,
prałata Jerzego Jurkiewicza
za wspólną modlitwę,
pełną ewangelicznej nadziei i miłości homilię
oraz odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku
mojej Ukochanej Mamy
ś+p
Heleny Kusiak
Wszystkim, którzy wzięli udział
w ostatnim pożegnaniu mojej Mamy;
Pracownikom Urzędu Miasta,
przyjaciołom, koleżankom i kolegom,
krewnym, sąsiadom, znajomym,
wszystkim uczestnikom pogrzebu
oraz pani Stanisławie Wietrzak,
kilkuletniej opiekunce Mamy.
Dziękuję za modlitwę i zamówione Msze Święte.
Z wdzięcznego serca
składam wszystkim Bóg zapłać.
Jadwiga Kusiak
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia