Tadeusza Zielińskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2018
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2018
Gazeta Wrocławska
Ze smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
lekarza neurologa
Tadeusza Zielińskiego
który w latach osiemdziesiątych był kierownikiem Przychodni Rejonowo Specjalistycznej nr 1
przy ul. Ludwikowskiej 10 w Oleśnicy.
Ceniony przez pacjentów i współpracowników lekarz neurolog pracował w SPZOZ w Oleśnicy do roku 2015.
Pozostanie na długo w naszej pamięci.
Żonie oraz Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia