Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.08.2009
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.08.2009
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem żegnamy naszego wspaniałego nauczyciela i szefa dr n. med. Marię Indulską byłego ordynatora oddziałów chorób wewnętrznych w Szpitalach: im. J. Brudzińskiego, im. K. Jonschera, św. Rodziny. Była wspaniałym lekarzem, cenionym specjalistą, osobą troskliwą, serdeczną i wrażliwą na sprawy innych, którym nigdy nie odmawiała pomocy. Ostatnie pożegnanie nastąpi 2 września br. (środa) o godz. 13.30 na Cmentarzu Komunalnym na Dołach. Asystenci: Irena, Bogda, Ela, Jurek, Janek i Andrzej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Jolanta Hanna Tuszynska Niemcz
13 l