Jerzego Monkiewicza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.04.2018
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.04.2018
Gazeta Wrocławska
Z głębokim smutkiem i poczuciem niepowetowanej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Prof. dr. hab.
Jerzego Monkiewicza
naszego Przyjaciela, Człowieka o wielkim sercu,
niezwykłych pasjach i pełnego poczucia humoru,
założyciela i Prezesa
Stowarzyszenia Przyjaciół Pałacu w Pawłowicach
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu,
wybitnego animatora kultury i kreatywnego Gospodarza koncertów z cyklu „Wieczory Pawłowickie”,
promotora galerii obrazów w salach pałacowych.
Żonie Jolancie i Rodzinie
składamy z głębi serca płynące
wyrazy głębokiego współczucia i otuchy.
Pogrążeni w smutku
Zarząd i członkowie
Stowarzyszenia Przyjaciół Pałacu w Pawłowicach
oraz uczestnicy koncertów „Wieczory Pawłowickie”
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia