Elżbieta Kudełko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.09.2018
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.09.2018
Głos Koszaliński
Serdeczne podziękowania dla Władz Gminy Będzino, koleżanek i kolegów oraz wszystkich, którzy uczestniczyli w ostatniej drodze
śp. ELŻBIETY KUDEŁKO
Beacie i Irkowi Walczakom oraz Iwonce Gałce dziękujemy za nieocenioną pomoc. Szczególne podziękowania kierujemy do ks. Mariusza Kołacińskiego za posługę kapłańską w czasie choroby i piękne pożegnanie kochanej żony i mamusi oraz Zakładowi Usług Pogrzebowych "ATENA" za profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej
Andrzej i Marta
Z głębokim bólem przyjęliśmy wiadomość,
że po długiej i ciężkiej walce z chorobą odeszła
od Nas wieloletnia Dyrektor Przedszkola w Będzinie
ś+ p
Elżbieta Kudełko
W zmarłej tracimy wspaniałego
wychowawcę i nauczyciela wielu pokoleń dzieci.
Serdeczne wyrazy współczucia dla
rodziny i bliskich zmarłej
s k ł a d a j ą
Henryk Broda
Wójt Gminy Będzino
Andrzej Nożykowski
Przewodniczący Rady Gminy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia