Małgorzata Siuchta-Gromek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2018
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2018
Echo Dnia
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 12 marca 2018 roku odeszła
ś+p
lekarz stomatolog
Małgorzata
Siuchta-Gromek
przeżywszy 57 lat.
Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione
w sobotę 17 marca o godzinie 12.00
w Bazylice Katedralnej w Kielcach,
po którym nastąpi wyprowadzenie drogiej nam Osoby
na cmentarz Stary w Kielcach.
Mąż, córka, brat
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Bernadeta Poros
7 l
Gość
8 l