Jadwiga Kowalewska
This was published in the following publications on 24.07.2009:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 24.07.2009:
Głos Wielkopolski
„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, to choćby i umarł, żyć będzie” (...) (J.11.256) Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ś + p Jadwigi Kowalewskiej Dziękujemy, że Byłaś z nami. Pracownicy Działu Kadr i Księgowości PTB Nickel
Pan moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach, prowadzi mnie nad wody, bym odpoczął. Ożywia mnie na nowo (...) Psalm 23 Z wielkim smutkiem żegnamy ś + p Jadwigę Kowalewską Dobrego Człowieka, wspaniałego Współpracownika, Życzliwego Przyjaciela. Pracownicy Grupy Nickel
„Ja jestem Zmartwychwstaniem i Życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł żyć będzie”. (J11,25-26) W dniu 19 lipca 2009 roku odeszła od nas, przeżywszy pięknie 64 lata, nasza ukochana Mama i Babcia ś + p Jadwiga Kowalewska Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w piątek, 24 lipca 2009 roku o godzinie 13.00 w kaplicy na cmentarzu przy ul. Borówkowej w Suchym Lesie k. Poznania. Pogrzeb odbędzie się bezpośrednio po mszy św. Grażyna, Renata, Ania i Krzysztof z rodzinami
End of content
No more pages to load