Jadwiga Kowalewska

This was published in the following publications on 24.07.2009:
Głos Wielkopolski

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, to choćby i umarł, żyć będzie” (...) (J.11.256) Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ś + p Jadwigi Kowalewskiej Dziękujemy, że Byłaś z nami. Pracownicy Działu Kadr i Księgowości PTB Nickel

Beach

Pan moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach, prowadzi mnie nad wody, bym odpoczął. Ożywia mnie na nowo (...) Psalm 23 Z wielkim smutkiem żegnamy ś + p Jadwigę Kowalewską Dobrego Człowieka, wspaniałego Współpracownika, Życzliwego Przyjaciela. Pracownicy Grupy Nickel

„Ja jestem Zmartwychwstaniem i Życiem. Kto we mnie wierzy, choćby i umarł żyć będzie”. (J11,25-26) W dniu 19 lipca 2009 roku odeszła od nas, przeżywszy pięknie 64 lata, nasza ukochana Mama i Babcia ś + p Jadwiga Kowalewska Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w piątek, 24 lipca 2009 roku o godzinie 13.00 w kaplicy na cmentarzu przy ul. Borówkowej w Suchym Lesie k. Poznania. Pogrzeb odbędzie się bezpośrednio po mszy św. Grażyna, Renata, Ania i Krzysztof z rodzinami

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load