Artur Puszko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2018
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.02.2018
Dziennik Polski
„Jesteś taką godziną, która już nie wróci,
stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady, zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci
i wspomnieniem, na które nie ma żadnej rady”.
Pogrążeni w smutku i zadumie
z ogromnym żalem żegnamy naszego Kolegę,
wspaniałego Człowieka i Przyjaciela,
znakomitego lekarza w zakresie chorób dziecięcych, menedżera, Dyrektora Szpitala im. J. Śniadeckiego
w Nowym Sączu
dr. med.
Artur Puszko
uczciwego, koleżeńskiego, niezawodnego,
z wielkim zaangażowaniem i oddaniem
służącego pacjentom,
związanego przez wiele lat wspólną pracą
i serdecznymi więzami z MZPZOZ.
Zarząd i Członkowie
Małopolskiego Związku Pracodawców
Zakładów Opieki Zdrowotnej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia