Magdalena Wasilewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.03.2018
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.03.2018
Głos Wielkopolski
Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci wieloletniej pracownicy Szpitala
ś+p
Magdaleny Wasilewskiej
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrekcja oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia