Elżbieta Baucz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.11.2017
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.11.2017
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Elżbiety Baucza
byłej długoletniej pracownicy Urzędu Miejskiego w Białej,
w latach 1990-2000 Skarbnik Gminy Biała
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Burmistrz Białej, obecni i byli pracownicy
Urzędu Miejskiego w Białej
Pogrzeb odbędzie się w dniu 23 listopada 2017 r. o godz. 10.00
w kościele parafialnym w Solcu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia