Stanisława Peszko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.11.2017
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.11.2017
Dziennik Polski
Smutno się robi na duszy,
gdy na zawsze opuszcza nas niezwykły człowiek
i oddany przyjaciel...
Żegnamy naszą licealną wychowawczynię
profesor
Stanisławę Peszko
Prowadziła nas przez meandry młodości,
ucząc na własnym przykładzie przede wszystkim tego,
jak być dobrym i odpowiedzialnym człowiekiem.
Lata mijały, a jej drzwi - i serce
- były dla nas zawsze otwarte.
Zostały wspomnienia bezwarunkowego wsparcia,
szacunku i miłości, którą nam niezmiennie okazywała.
Z wzajemnością.
Jackowi i Grzegorzowi z Rodzinami
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Nowodworczycy ’87 z klasy 4d
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia