Marek Gonciarczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2017
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2017
Dziennik Polski
Ludzie nie umierają,
tylko wymykają się naszym oczom.
ks. J. Twardowski
Z wielkim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Marka Gonciarczyka
Od lat wpisany był w krakowski szczypiorniacki krajobraz –
świetny bramkarz, 18-krotny reprezentant Polski,
jedna z legend drużyny krakowskiego Hutnika, z którą zdobył m.in. 3 tytuły Mistrza Polski oraz 3 Puchary Polski; zawodnik krakowskiej Garbarni oraz bocheńskiego BKS; nauczyciel i trener, wychowawca wielu pokoleń młodzieży.
Miał zaledwie 65 lat.
Trudno uwierzyć, że nie spotkamy już tu na ziemi popularnego „Gandhiego”.
Dołączył On do niebieskiej drużyny swego kolegi z boiska Freda Kałuzińskiego,
którego pamięć przez lata z wielką pieczołowitością pielęgnował.
My także nie zapomnimy o Tobie, Marku...
Przyjaciele z Małopolskiego Związku Piłki Ręcznej
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
we wtorek, 12 grudnia o godz. 13:00
na cmentarzu Rakowickim w Krakowie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia