Wiesław Niehrebecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.08.2009
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.08.2009
Dziennik Zachodni
Pogrążeni w smutku żegnamy zmarłego nagle 28 sierpnia 2009 r.
śp
Wiesława Niehrebeckiego
długoletniego Kierownika Działu Eksploatacji MZK w Bielsku-Białej.
Odszedł zasłużony, ceniony, powszechnie szanowany oraz darzony sympatią kolega.
Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Zmarłego
wyrazy szczerego i głębokiego współczucia składają
Dyrektor i pracownicy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Mateusz Tchórzewski
16 l
Andrzej Gala
16 l
Witold Borys
16 l
Leszek Biesaga
16 l
16 l
Leszek Biesaga
16 l