Irena Galus

This was published in the following publications on 10.01.2018:
Dziennik Zachodni

Dnia 7 stycznia 2018 r.,
zmarła, przeżywszy lat 90

ś+p

Irena Galus

Msza żałobna odprawiona zostanie
dnia 10.01.2018 r. o godz. 12.00
w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Katowicach
przy ul. Murckowskiej 9,
po czym nastąpi odprowadzenie ciała
na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamiają
pogrążeni w głębokim smutku

Synowie i Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość istnieją jednocześnie. Kluczem do zrozumienia jest wiedza. Nasz umysł to scena, na której bogowie odgrywają swe sztuki. Dobrze byłoby dla człowieka nie utożsamiać się z bohaterami tego spektaklu - C.G.Jung. Religie Wschodu od dawna utrzymywały, iż materialny świat jest iluzją. Chociaż myślimy, iż jesteśmy fizycznymi istotami, które poruszają się po fizycznym świecie, stanowi to także złudzenie.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Mamusiu, dzisiaj o północy będzie mijał 15-ty tydzień Twojego odejścia z rzeczywistości ziemskiej. Wiem, mieszkasz w Koźlu, dajesz na to dowód, że tak jest w naszych snach. Śnij mi się więcej. To takie pozytywne doznanie, zobaczyć Ciebie uśmiechniętą i zdrową. Kocham Cię.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Mamo, dzisiaj kolejny wyjazd do Katowic, odwiedzę twój grób. Wczoraj oglądałem filmiki z twojego wyjazdu z Katowic do mnie na wieś. Nieprawdopodobne. Byłem bardzo wzruszony. Śniłaś mi się dzisiaj Mamo, było to w Koźlu, troszkę niewyraźny sen. Bądź mocna i dzielna Mamo w nowym wymiarze.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Od zawsze nie chciałem być osobą wierzącą, od zawsze chciałem być osobą wiedzącą. Jestem dociekliwy. Szukam wiedzy bo ta podawana obecnie jest zafałszowana. Szuka się sensu istnienia życia na Ziemi korzystając z różnych źródeł a nie tylko z jednego źródła.</p><p>Chris Thomas – Planeta Ziemia jako eksperyment wszechświata.</p><p>https://pl.scribd.​c​om/document/​3320790​85/​Eksperyment-Ziem​ia</p><p>Śmierć nie istnieje, to tylko przejście do innego wymiaru. W poniedziałek byłem na grobie mojej Mamy, porozmawiałem z nią. Podziękowałem Jej za to, że czuwa nade mną, inspiruje mnie w moich dalszych poszukiwaniach. Tak, nasze życie jest eksperymentem na Ziemi.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Madlen Namro -</p><p>https://www.youtube.​​com/watch?v=​cTrDld​Ao-bM</p><p>Ewa Wierzbicka i Madlen Namro - https://www.youtube.​​com/watch?v=​ytGDMQ​0vI_Q</p><p>Świadomość Duchowości - Madlen Namro - https://www.youtube.​​com/watch?v=DkYGP-​​LPJJw</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p><strong>Żyjemy w fałszywej rzeczywistości, wygenerowanej przez Świadomość</strong>, znajdującą się w ekstremalnym stanie zniekształcenia i demencji. Rzeczywistość ta bazuje na masowym zakłamaniu - zniekształceniu równowagi i harmonii (<strong>prawdy</strong>). Ludzie w tym zniekształconym stanie percepcji rezonują energetycznie w zakresie częstotliwości tej <strong>Świadomości, która żeruje na ludzkiej energii i karmi swoje zniekształcenie</strong>. Żyjemy w Matriksie</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Kochana Mamo, dzisiaj wieczorem to już będzie 14 tygodni jak odeszłaś. Byłaś Aniołem, ile było w Tobie dobroci, delikatności i logicznego myślenia. Brakuje mi twojej obecności. Wiesz, lepiej być samemu niż obcować z ludźmi...</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Mind Control – Kontrola umysłu. Max Spiers, Stewart Swerdlow… Technologie potrafią kontrolować nasze myśli i nasze wspomnienia. Potrafią przesyłać do mózgu sugestie, obrazy i głosy ponieważ fale mózgowe to impulsy elektryczne, fale które można nadawać i odbierać podobnie jak jest to w przypadku radia, telewizji, sygnałów telefonii komórkowej i WiFi. Mnóstwo tego na youtube.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Tak bardzo się cieszę Mamo, że w tamtej rzeczywistości chodzisz samodzielnie. Dobrze, że przez sny potrafią się spotykać nasze dusze z duszami, które odeszły od naszych bliskich. Nasze życie odbywa się równocześnie w niezliczonych wszechświatach.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Śniła mi się Mama. Pierwszy to sen, w którym widziałem ją bardzo wyraźnie. Spotkaliśmy się w jakimś miejscu. Zapytałem ją, "Mamo w jaki sposób przyszłaś sama bez pomocy drugiej osoby ?" odpowiedziała, że ma laskę przy nodze, szczerze mówiąc nie widziałem tej laski. Była bardzo ożywiona, uśmiechnięta i zadowolona. Poczułem, że jest jej dobrze w tamtym świecie. Naprawdę jestem szczęśliwy, że widziałem się z Mamą.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Czy można się nauczyć pokochać ludzi ? Wiele osób nie ma zaufania do ludzi. Skoro takie mają nastawienie do ludzi nigdy nie zbudują zdrowych relacji. Podejrzliwość i brak zaufania nie są dobrym doradcami. Najgorszym jest to, jak się zbuduje wokół siebie zafałszowany świat i co najgorsze jest się przekonanym o tym, że nie ma innych alternatyw innego świata. </p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Ela z Krakowa miała sen. Śniła jej się moja Mama, ubrana w zielonej sukience pośród wielu ludzi obecnych na przyjęciu, dała subtelnie gościom do zrozumienia, że Eli należy pomóc w pewnej sytuacji, której uczestniczyła. Moja Mama kochała ludzi. Wtedy kiedy mieszkaliśmy w Koźlu, Mama często przyjmowała sąsiadów z całej kamienicy. Wszyscy ją odwiedzali, potrafiła przyciągać ludzi swoim ciepłem a nie tylko jednorazowym zakłamanym pseudo uprzejmym zachowaniem jak to niektórzy mają w swojej naturze. Nie wspomnę o rodzinie. Zawsze była blisko związana ze swoim rodzeństwem. Przede wszystkim była gościnna. Tego już nie można wymagać od większości ludzi nas otaczających. Zawsze każdy ma jakieś wymówki na usprawiedliwienie. Bo to jest wygodne. Po co zapraszać w swoje progi, zawsze to trzeba ponieść jakiś koszt związany z ugoszczeniem kogokolwiek, a nie każdy lubi ponosić koszty, niestety.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Kochana Mamo, wczoraj była msza za Ciebie w Tczycy. Dziwna ta wiosna, rozglądam się często za Tobą a Ciebie nie ma. W głowie mam obraz twojej twarzy. Dziwne to uczucie, że jesteśmy w różnych światach.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Dobra nowina. Dzidek miał sen. Rozmawiał z naszą Mamą jak szła z ogródka, do domu, powiedziała „idę przygotować coś do jedzenia, głodna jestem”. Rozmawiała z nieżyjącą sąsiadką, z tego wynika, że się spotkały. Takie sny są dowodem, że dusze naszych bliskich żyją w swoim świecie równoległym. Ucieszyłem się taką dobrą informacją w 13 tygodniu po odejściu naszej Mamy.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Mamo, to już 13 tydzień będzie mijał tego wieczoru. A właściwie to było przed północą jak nas opuściłaś. Zasnęłaś, na twarzy Twojej był spokój. Mam to w pamięci, słyszę to jak ostatni raz wypowiedziałaś moje imię, wyciszonym głosem zawołałaś Wojtuuuuś, upewniając się czy jestem przy Tobie. Zasnęło Twoje ciało, dusza wróciła do obszarów dla nas nieznanych. Spotkamy się Mamo.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Roman Nacht. Jako osoba niereligijna ale kosmiczna, częściowo świadoma już co tutaj się dzieje i co się dzieje ze mną. Wierzę, ze w chwili stworzenia nas, nie tego ciała, tylko nas, Stwórca, który jest duchem stworzył nas na swoje podobieństwo byliśmy w czystym stanie świadomości. Uważam, ze ten stan świadomości jest celem i sensem życia. Do tego powinniśmy dążyć, żeby przypomnieć sobie jak to było i wrócić do tego stanu świadomości. Tego życzę wszystkim.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Wiosna, słońce świeci, a Ciebie Mamo nie ma. Byłaś świadoma swojego czasu, wybrałaś go dla siebie w najdogodniejszej chwili. Przyznaję rację, że ten świat iluzorycznie przynosi tyle radości, żeby potem uderzyć z dużym impetem w naszą psychikę. Nie wiem, komu się żyje lepiej, tym co myślą materialistycznie czy tym, którzy zagłębiają się w filozoficzne myśli. Nie ma odpowiedzi.</p><p>Kochana Mamo, wybrałaś dla siebie odpowiedni czas. W ostatnich dwóch miesiącach byliśmy tylko dla Ciebie, Dzidek i ja.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Transkomunikacją zajmuje się również Marek Szwedowski. Jasnowidz, który pomaga zrozumieć przyszłość. Rozszyfrowuje zagadki przeszłości. Przewiduje to co ma się wydarzyć. Jest po to by pomagać.</p><p>Być może warto skorzystać z tej metody ?</p><p>Pierwsze święta bez Ciebie Mamo, nie są to radosne święta. Bez przerwy mam obraz Twojej postaci w głowie, w moich oczach, w moich myślach.</p><p>Który świat jest nierealny, ten który przeminął czy ten, w którym obecnie jestem ? Może żaden z nich ? Chyba to jest bliższe prawdy. Jakże inne rzeczywistości, nie podobne do siebie.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>"Nieszczęściem jest to, że ludzie dzisiaj boją się śmierci. Otóż nie należy się bać śmierci, ale raczej choroby i tego, co poprzedza śmierć. Śmierć, moi drodzy przyjaciele, prowadzi do promieniejącej wieczności, wyzwolenia, które kładzie kres wszystkim waszym tragediom. Śmierć jest nowym życiem"</p><p>Transkomunikacja, rolę medium przejęła nowoczesna elektronika. Kontakt z duchami odbywa się poprzez odczyty nagrań z odbiorników radiowych i telewizyjnych.</p><p>Francois Brune - jego książki:</p><p>1. Umarli mówią do nas,</p><p>2. Powiedzcie im, że śmierć nie istnieje,</p><p>3. Umarli są z nami,</p><p>4. Chronowizor - urządzenie do badania przeszłości.</p><p>Warto poczytać, zastanowić się.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Moja Mama spotkała się ze swoją najstarszą siostrą Katarzyną w Koźlu. Spotkały się w kuchni w mieszkaniu, w którym Mama mieszkała od 1950 r. do 1988 r. Dzidek miał sen dzisiaj i o nim mi opowiedział. Były młodsze, rozmawiały bardzo głośno, trzeba przyznać, że miały sobie dużo do powiedzenia. Trzeba wiedzieć, że dusza śniącego opuściła jego ciało i przemieściła się do tego miejsca ale nie w naszym świecie fizycznym ale w świecie równoległym tam gdzie przebywają dusze, które odeszły ze świata fizycznego.</p><p>Pamiętajmy, że sny to spotkania dusz w ciałach żyjących osób jak i tych dusz, które odeszły z ciał i żyją w innej rzeczywistości. To jest potęga naszych snów, są łącznikiem różnych wszechświatów.</p><p>Dzisiaj mija 12 tygodni od momentu jak nasza Mama odeszła.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Pamiętasz Mamo ? Ciocia Kazia będąc u nas wiele lat temu w Katowicach mówiła, że jesteśmy tutaj na tej Ziemi tylko dzierżawcami, co tutaj jest nic nie jest nasze. Myśliciel Roman Nacht mówi o szczęśliwym dniu śmierci. Wracamy w tym dniu do kosmicznej rodziny skąd pochodzimy. Nasze miejsce na Ziemi jest tylko chwilowe. Nasze ciało to tylko skafander potrzebny do przeżycia tutaj. Ze względu na stan zdrowia Dzidka, święta będziemy spędzać osobno. Ty Mamo u siebie, Dzidek u siebie, ja u siebie, każde z nas u siebie ale duchowo jesteśmy razem.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Przez ten czas od momentu Twojego odejścia Mamo szukałem i będę szukał odpowiedzi na pytanie <strong>"Gdzie jesteś Mamo ?"</strong>. Chcę ukoić mój ból. Pomaga mi czytanie i oglądanie filmów na youtube wyjaśniających, że światy poza fizyczne istnieją. Istnieje kosmiczna świadomość a my jesteśmy jej częścią, każda świadomość nie umiera fizycznie. To poznawanie wiedzy uspokaja mnie, jestem bardziej wyciszony i jakby mądrzejszy o sens naszego istnienia. Znalazłem drogę do myślenia o przyszłości, a przyszłość to nie tylko tutaj na Ziemi ale i poza naszym życiem ziemskim.</p><p>Myślę Mamo, że jesteś prowadzona przez przewodnika duchowego po obszarach dla Ciebie nieznanych, na pewno jesteś szczęśliwa i zaglądasz do naszego ziemskiego życia. Nie modlę się "Spoczywaj w pokoju" bo wiem, że Ty podróżujesz, jesteś w ciągłym ruchu. Pamiętasz jak pewnej nocy chciałaś wstać z wersalki mówiąc do mnie "Wojtuś, daj mi ręce, przejdziemy się, ja umiem chodzić", odpowiedziałem "Mamo, przecież nie umiesz chodzić", nie zapomnę Twojego zaskoczenia, byłaś zdziwiona moją odpowiedzią. Codziennie mówię "Kocham Cię Mamo". Miłość potrafi wiele.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p>Brat Dzidek, codziennie odwiedzał grób rodziców będąc w Katowicach. Teraz odzyskuje siły po pobycie w szpitalu. Ostatnia fotka z dnia 21 marca br. Lampiony na baterie świeciły przez 11 tygodni zapalone przez Elunię i Ryszarda z Kędzierzyna-Koźla w dniu pogrzebu mojej ukochanej Mamy.</p>

Wojciech Galus


8yrs

Image chosen by user
<p><strong>Bruce Moen</strong> - „Najważniejszą rzeczą jaką odkryłem jest to, że istoty ludzkie obdarzone ciekawością mogą uczyć się eksplorować Życie po Życiu aby same mogły odkryć prawdę”</p><p>Każdy człowiek jest zdolny do badania niefizycznej rzeczywistości, która leży poza zasięgiem ludzkich zmysłów i aparatury pomiarowej.</p><p>Eksploracja Życia po życiu głęboko odmieniła jego życie. Nauczyła go czym jest <strong><em>Miłość</em></strong> i wskazała cel jego życia. W ciągu swojego życia Bruce Moen uwolnił wiele „straconych dusz” z ich odizolowanej, czasami przerażającej egzystencji po śmierci. Pomagał im odzyskać wolną wolę ponad ich własnym przeznaczeniem. Dodawał otuchy ludziom opuszczonym po śmierci bliskiej osoby oraz przenosił przywiązane do Ziemi duchy do ich miejsca w Życiu po życiu.</p><p>Warto poczytać jego książki</p>

Wojciech Galus


8yrs

End of content

No more pages to load