Jana Bani
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.03.2018
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.03.2018
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
lek. med. Jana Bani
wieloletniego, byłego Kierownika Przychodni,
wybitnego lekarza,
Człowieka ogromnego serca i pracowitości.
Rodzinie i Najbliższym Zmarłego
składamy wyrazy najszczerszego współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy
Samodzielnego Publicznego Zespołu
Lecznictwa Otwartego
w Wieliczce
Zasmuceni wiadomością o śmierci naszego
Współpracownika
lek. med. Jana Bani
składamy
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego żalu i współczucia
Zarząd i Pracownicy
Przychodni ZUM M-P-K
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia