Monika Szydłowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.11.2017
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 26 listopada 2017 roku
zmarła moja najukochańsza Siostra, Szwagierka, Ciocia
i Ciocia-Babcia

ś+p

Monika Szydłowska

lat 67
emerytowana nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 6. Dobra, dbająca o wszystkich, życzliwa Osoba,
która z każdym potrafiła porozmawiać
i dla każdego zawsze miała dobre słowo.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 30 listopada 2017 r. o godz. 13.00
w kościele parafii pw. św. Królowej Jadwigi.
Po mszy św. eksportacja Zmarłej na cmentarz
parafii Zwiastowania NMP (Matki Boskiej)
przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.

Pogrążone w smutku

Siostra Elżbieta z Mężem
oraz Siostrzenica Kasia z Rodziną

Plaża

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
ks. Jan Twardowski

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

Moniki Szydłowskiej

emerytowanej nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 6
im. Mikołaja Kopernika w Inowrocławiu

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne
oraz Pracownicy Administracji i Obsługi

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
TĘSKNIĘ ZA TOBĄ MOJA PRZYJACIÓŁKO Z LAT SZKOLNYCH. MARIA

MARIA


6 l

PAMIĘTAM

MARIA


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

MARIA


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>PAMIĘTAM, WSPOMINAM. MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>GDY PRZYPOMNĘ SOBIE, ŻE JUŻ SIĘ NIE SPOTKAMY ,ŻEBY ZWYCZAJNIE PO "BABSKU" POROZMAWIAĆ- JEST MI WTEDY BARDZO SMUTNO. JUŻ SAM FAKT, ŻE WIEDZIAŁAM ,ŻE JESTEŚ ,ŻE MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ CHOCIAŻ PRZY GROBACH NASZYCH BLISKICH- BYŁO TAKIE FAJNE..SMUTEK PO TWOIM ODEJŚCIU JEST CAŁY CZAS. MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>PAMIĘTAM,WSPOMINAM I NIE JESTEM W STANIE POGODZIĆ SIĘ Z TWOIM ODEJŚCIEM .MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>PAMIĘTAM MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>PAMIĘTAM WSPOMINAM I JEST MI BARDZO SMUTNO. MARIA GRZELAK</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>WSPOMINAM. MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>PAMIĘTAM ,WSPOMINAM .MARIA DROŻDZYŃSKA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>KOCHANA MONISIU -SMUTNO MI ,ŻE ODESZŁAŚ.PRZECIEŻ W TYM WIEKU NIE POWINNO SIĘ UMIERAĆ MOJA KOCHANA PRZYJACIÓŁKO ZE SZKOLNEJ ŁAWY. MARIA {dla Ciebie} DROŻDŻYŃSKA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zawsze będę pamiętać MARIA GRZELAK</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>„Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie,</p><p> bo mimo wszystko – pozostaje się w czyjejś pamięci</p><p> i czyimś czekaniu… ”</p>

M.K


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zawsze będę pamiętać MARIA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zawsze będę pamiętać MARIA GRZELAK</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>WSPOMINAM I NADAL NIE MOGĘ UWIERZYĆ, ŻE JUŻ SIĘ Z TOBĄ NIE SPOTKAM I NIE BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ O"STARYCH POLAKACH " MARIA GRZELAK</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Z WIELKIM PRZERAŻENIEM PRZECZYTAŁAM SZARFĘ INFORMUJĄCĄ,ŻE WIENIEC Z BIAŁYCH RÓŻ JEST PRZEZNACZONY DLA CIEBIE-MOJA PRZYJACIÓŁKO JESZCZE Z LAT SZKOLNYCH ..SMUTNO.BARDZO SMUTNO,ŻE TAK WSPANIALI LUDZIE ODCHODZĄ ,A CI KTÓRZY POWODUJĄ,ŻE ŻYCIE NASZE NIE ZAWSZE JEST SZCZĘŚLIWE-MAJĄ SIĘ NIESTETY ZBYT DOBRZE. BĘDĘ TĘSKNIĆ ZA TOBĄ KOCHANA MONISIU. Z WYRAZAMI ZAWSZE WIELKIEGO DLA CIEBIE SZACUNKU MARIA GRZELAK z domu DROŻDŻYŃSKA</p>

Jesteś w moim sercu.Maria


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia