Rodzinie Jerzego Kotkiewicza
This was published in the following publications on 16.09.2009:
Nowa Trybuna Opolska
This was published in the following publications on 16.09.2009:
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika Jerzego Kotkiewicza. Żegnamy rzetelnego fachowca, dobrego kolegę, zatroskanego o sprawy pracownicze działacza związkowego. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego składają Zarząd i Pracownicy PGE Elektrowni Opole SA. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 16 września 2009 r. o godzinie 9:00 w kościele pw. Św. Jacka w Opolu - Kolonii Gosławickiej.
End of content
No more pages to load