Podziękowania za opiekę
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2018
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2018
Kurier Poranny
Serdeczne podziękowania
Zespołowi Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii USK w Białymstoku
za opiekę nad moją
Mamą
oraz moim Koleżankom i Kolegom z Zakładu Radiologii
za serce i współczucie okazane mi w trudnych chwilach
Olga Sobotko-Waszczeniuk
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia