Tadeusz Leszek Olszewski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.09.2017
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.09.2017
Nowosci
Z czcią i serdeczną pamięcią żegnam
ś+p
Tadeusza Leszka Olszewskiego
wybitnego i zasłużonego torunianina
Naszemu miastu służył m.in.
jako dyrektor Przedsiębiorstw
Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej,
kierownik Wydziału
Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej,
dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji
oraz wiceprezes
Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa.
Oddał Toruniowi swoją mądrość i talent,
będąc wzorem pracowitości.
Utraciliśmy szlachetnego obywatela.
Rodzinie
i przyjaciołom Zmarłego
przekazuję wyrazy najgłębszego współczucia
i łączności w cierpieniu
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia