Stefan Prescha

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.11.2017
Dziennik Bałtycki

.

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p
Stefana Prescha

Naszego sąsiada i mentora. Będzie nam bardzo brakowało
jego ciepła, serdeczności oraz światłych rad życiowych.
Msza św. za spokój Jego Duszy
zostanie odprawiona w czwartek, 9 listopada 2017 r.
o godz. 17.00 w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej,
przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej w Gdańsku,
a złożenie prochów nastąpi
w Warszawie na Cmentarzu Powązkowskim.
Wyrazy współczucia Rodzinie
składa
Wspólnota Mieszkaniowa ulicy Krętej we Wrzeszczu

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Myślę tęsknię i wspominam Ciebie.. pozostała pustka.. smutno </p>

T.


7 l

<p>Tęsknię..nie posluchamy już razem Emmy</p>

Teresa


8 l

<p>Chcialabym posłuchać Emmy Shapplin razem z Tobą ...niestety odszedleś..</p>

Teresa


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Juz za chwilę,minie pól roku..dlugo i krótko..Dla niektórych czas zamknięty..Patrzę na pamiątki od Ciebie..poruszaja mnie wszystkie fotografie , gdzie jestem u Twojego boku, jako mala dziewczynka..Potem obecna w Twoim zyciu i śp. Cioci Uli.Wspominam Was i tęsknię , nikogo tu już nie ma..Będziecie zawsze w moim sercu...Szkoda ,że spoczywasz w Warszawie..Tak bardzo kochałeś Gdańsk..+ +</p>

T.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Bardzo tęsnię za Tobą..</p>

Teresa


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p> Wujku..wniosłeś w życie wielu ludzi, ogromną wartość i nigdy tego nie zapomnimy,tęsknimy .. minęły dopiero cztery mięsiące.. +</p>

smutno


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Odpoczywaj w spokoju..Wiem ,że chciałeś zostać tu na zawsze + + + Tęsknimy bardzo..za Twoim ciepłem, dobrym słowem ,niezwykłą delikatnością , skromnością- tych cech nikt nie powtórzy...smutno</p>

T


8 l

<p>Odpoczywaj w spokoju, Wiem ,że tu chciałeś zostać na zawsze...+++</p>

My


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Myślęo Tobie bardzo często ...wspomnień jest dużo....wszystkie wyjątkowe i miłe,.Wujku byłes niezwykly nadzwyczajny..teraz została modlitwa za spokój Twojej duszy.żal i smutek, wielki że nie zostałeś w Gdańsku.+</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mysle o Tobie...wpomnień jest dużo....wszystkie wyjatkowe i miłe,.Wujku byłes niezwykly nadzwyczajny..teraz została modlitwa za spokój Twojej duszy.żal i smutek,ze nie zostałeś w Gdańsku.+</p>

Tęsknota


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wujku wiem...,wszystko to co sie wydarzylo..nie musialo tak się zakończyć..........​​Teraz pustki po Tobie nie zapełni nikt....Mówią,że niema ludzi nie zastąpionych..i tu sie nie zgodzę .Ciebie nie zastąpi nikt...Byleś ...jesteś i tak zostanie ..w naszch sercach na zawsze Spoczywaj w spokoju..</p>

Teresa


8 l

<p>Spij kochany w spokoju +</p>

Teresa


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnień nikt nam nie odbierze...Śpij w spokoju .. smutno bez Ciebie bardzo..</p>

Teresa


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Spij w spokoju.. nieodżałowany , dobry kochany...</p>

Niepogodzona


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Bardzo mi przykro wujku ..</p><p>Spij w spokoju ..zapewniam o modlitwie</p><p>....</p>

Ja


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tęsknię</p>

Ja


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wciąż nie mogę uwierzyć.....</p>

Teresa


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Brakuje Ciebie bardzo</p>

żal


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Spij w spokoju.</p>

Pustka


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Smutno , brakuje Ciebie .,..</p>

Teresa


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>To niepowetowana strata..myśle,ze jesteś w niebie</p>

My


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ogromny smutek i żal..Odpoczywaj w spokoju ..</p>

Zasmuceni


8 l

<p>Drogi Wujku,zgasleś jak promyk świecy, bez słowa skargi i buntu.. byłeś ,niezwykle skromny ,nadzwyczajny.. dobry...Pan Bóg ma podpisana z wszystkimi umowę na czas określony .Tobie dał 94 lata..1 miesiąc i 3 dni..Byleś z nami tu by dawać wszystkim przyklad prawego, życia.W moim sercu i rodziny jest wielki smutek..zapewniam o pamięci wiecznej.Spij w spokoju kochany, byleś dla mnie jak ojciec.... +</p>

Teresa Garstka


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Żegnaj ..Spij w spokoju.</p>

Smutek i żal


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia