Stanisłwa Pasiciel
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.06.2017
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.06.2017
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 czerwca zmarł
ś+p
Stanisław Pasiciel
długoletni dyrektor
Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.
Gnieźnianin roku 1994,
członek Towarzystwa Miłośników Gniezna,
autor wielokrotnie nagradzanych scenariuszy wystaw
i prac monograficznych dotyczących Gniezna.
Uroczystości żałobne odbędą się w Gnieźnie na cmentarzu św. Krzyża w dniu 14 czerwca 2017 roku o godz. 10.00.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składa
Fundacja Muzeów Wielkopolskich
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia