Elżbieta Wielesiuk z domu Urbańska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.07.2017
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.07.2017
Gazeta Lubuska
,,Serce złote miałaś, od życia dużo nie chciałaś,
Zawsze z czułością o nas dbałaś,
I zawsze też mocno kochałaś’’
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 8 lipca 2017 roku odeszła od nas na zawsze,
kochana Żona, Mamusia, Córka, Teściowa i Babcia
ś+p
Elżbieta Wielesiuk
z domu Urbańska
Pogrzeb odbędzie się w piątek, 14 lipca 2017 roku
o godz. 12.00, na starym cmentarzu komunalnym
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.
Pogrążona w smutku
RodzinaMsza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona
w dniu pogrzebu o godz. 7.30, w kościele św. Urbana
przy ul. Lubuskiej w Zielonej Górze.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l
8 l