Pan Edward Niedbalec
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2009
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2009
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 14 czerwca 2009 r. po długiej i ciężkiej chorobie zmarł śp. Edward NIEDBALEC Msza św. odbędzie się w dniu 17 czerwca 2009 r. o godz. 15.00 w kościele parafialnym w Ozimku, następnie wyprowadzenie zwłok na cmentarz komunalny w Schodni Starej. Pogrążona w smutku RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia