Roman Kucia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.07.2017
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.07.2017
Gazeta Krakowska
Z wielkim bólem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Romana Kuci
wieloletniego Wicedyrektora
Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu,
nieodżałowanego Kolegi,
w sposób szczególny zasłużonego dla naszej instytucji.
Odszedł wspaniały, przyjazny nam wszystkim Kolega, Szef na którego zawsze mogliśmy liczyć.
Odszedł Twórca placówek w Nowym Sączu,
Krynicy i Szczawnicy,
głęboko zaangażowany we wszelkie projekty
i inwestycje Muzeum.
Ta wiadomość jest ogromnym ciosem i wstrząsem
dla całej społeczności nowosądeckich muzealników.
Łączymy się modlitwą i myślami o Nim,
z Jego Najbliższymi,
którym składamy wyrazy najgłębszego współczucia.
Robert Ślusarek
Dyrektor Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu
oraz koleżanki i koledzy
Wyrazy głębokiego żalu i współczucia
dla Rodziny i Bliskich
z powodu śmierci
ś+p
Romana Kuci
wieloletniego Wicedyrektora Muzeum Okręgowego
w Nowym Sączu
składa
Ryszard Nowak
Prezydent Nowego Sącza,
wraz z zastępcami
oraz pracownikami Urzędu Miasta
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l
8 l