Marek Dziedzic

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.01.2018
Express Bydgoski

Z wielkim smutkiem żegnamy
Naszego Kolegę

doktora
Marka Dziedzica

W imieniu Samorządu Lekarskiego
serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie Zmarłego

składa

Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej
Bydgoskiej Izby Lekarskiej
dr n. med. Stanisław Prywiński

Plaża

Bardzo Cię kochaliśmy i serca nam pękły.
Z wielkim smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 22 stycznia 2018 r. odszedł
Nasz Kochany Mąż i Tata

ś+p
Marek Dziedzic

w wieku 56 lat
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym rzymskokatolickim
Bydgoszcz-Bielawki przy al. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w środę 24 stycznia o godz. 12.00.
Pogrążone w smutku

Żona i Dzieci z Rodzinami

„Nie szlochaj, stojąc nad moją mogiłą wytrwale,
Bo tam mnie nie ma, ja nie śpię wcale.
Jestem wiatrem, który wieje w szczerym polu poprzez knieje.
Jestem słońca odblaskiem na zbożu,
Małym deszczykiem w jesiennym przestworzu.
Gdy się przebudzasz ze snu o świcie,
Ja cię pobudzam i wskrzeszam życie.
Poprzez okrężne ptaków latanie
I gwiazd o zmroku migotanie.
Nie płacz, stojąc nad moją mogiłą wytrwale,
Bo tam mnie nie ma, nie umarłem wcale”
Mary Elizabeth Frye
Z ogromnym żalem i niedowierzaniem
przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci
naszego Przyjaciela

ś+p
Marka Dziedzica

Grażynko
jest to dla nas ogromny cios.
Straciłaś ukochanego Męża, a my najbliższego Przyjaciela.
Nie ma słów, by opisać żal i współczucie, jakie w tej chwili czujemy.
Jesteśmy z Tobą w tych trudnych chwilach.

Rodziny:
Bulerów, Dzierżawskich, Dombrowskich, Fujaków, Gerców, Nowaków, Olszewskich, Peplińskich, Sasów,
Sztrekierów, Trepanowskich i Wierzbickich

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy

ś+p
Doktora Marka Dziedzica
Przyjaciela i wspaniałego Lekarza,
szczerze oddanego swoim pacjentom.

Na zawsze pozostanie w naszej wdzięcznej pamięci.

Wyrazy serdecznego współczucia
Żonie, Dzieciom i Rodzinie
składają

Renata, Sandra, Paweł, Teresa, Leszek Gerc

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi i Przyjaciela

Doktora

Marka Dziedzica

Wyrazy głębokiego współczucia

Rodzinie

składa

Personel Bloku Operacyjnego Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy

Z głębokim żalem i bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Przyjaciela
Marka Dziedzica

chirurga

Najlepszego Sąsiada, Będącego Zawsze Na Posterunku,
Dobrego Człowieka,
którego pomocna dłoń każdego dnia była wyciągnięta w kierunku potrzebujących jej ludzi!

Bez Ciebie, Drogi Marku, jest tu strasznie pusto i zimno.

Milena i Maciej z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

<p>Straszna wiadomość. Nie wiem co napisać Pani Grażyno:( Proszę przyjąć serdeczne wyrazy współczucia ode mnie i całej klasy B-Pani Klasy. </p>

Adriana Jabłońska


8 l

<p>Wyrazy współczucia</p>

Magdalena Ślepecka


8 l

<p>Nie mogę uwierzyć w tą wiadomość. </p><p>Odpoczywaj w pokoju! </p>

Joanna Mieszkowska


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><strong>"Oto czas dziwny, który w zastaw bierze radości nasze młodość i pożytki .Zapłatę całą w ziemi nam odmierza a kiedy przebiegniemy wszystkie nasze drogi on w ciemnym grobie pod osłona błota zamknie opowieść naszego żywota ale chociaż w prochu ,przecież mocno wierzę ,że Pan ciebie Marku z ziemi zabierze."</strong></p><p>Pani Grażynko ,nie mam słów którymi mogłabym panią pocieszyć ,bo ich nie ma .To samo czułam kiedy odeszła moja Marcyś .Proszę tylko myśleć ,że kiedyś będziecie razem w innym świecie.</p>

Grażyna Kudrycka-Czajkowska z meżem i Sylwią


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Chwile wypełnione bezsilnością .... Szczerze współczuję i pochylam się nad bólem pękniętych Państwa serc </p>

Małgorzata Karwowska


8 l

<p>Wyrazy szczerego współczucia</p>

Maciej Jeliński Adam Buliński


8 l

<p>To nie tak miało być... Jeżeli cokolwiek jest w stanie posklejać Wam serca, to tego właśnie dla Was chcemy. </p>

Gość


8 l

<p>Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich</p><p>Dla bliskich nigdy nie ma odpowiedniego momentu i nie ma słów , które mogą wyrazić żal i bół.</p>

Barbara Szwajkowska


8 l

<p>Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny</p>

Barbara Zawadzka


8 l

<p>WWyrazy współczucia dla całej rodziny a przede wszystkim dla Ciebie Grażyna </p>

Józef Kołcon


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia