Anna Morawska - Golnik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2017
Dziennik Łódzki

Głębokim smutkiem napełniła nas
wiadomość o śmierci naszej Koleżanki

Ani
Morawskiej-Golnik

Marku,
łączymy się w bólu z Tobą,
Waszymi Córkami i Rodziną

Przyjaciele z IV LO

Plaża

Z wielkim smutkiem żegnamy
lek. med. Annę Morawską - Golnik,
która przez wiele lat pracowała jako pediatra i pulmonolog w Przychodni dla Dzieci.
Łączymy się w bólu z Rodziną.
Pamięć o Niej pozostanie wśród nas na zawsze.
Dyrekcja i Pracownicy Wojewódzkiego Zespołu ZOZ Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszej Drogiej Koleżanki
Doktor Anny
Morawskiej-Golnik
Aniu!
Byłaś dobrym, ciepłym,
przychylnym ludziom Człowiekiem.
Oddanym pacjentom lekarzem.
Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci.
Lekarze i Pielęgniarki
Oddziału i Poradni Pulmonologicznej dla Dzieci
oraz Poradni Pulmonologicznej dla Dorosłych
w Łagiewnikach

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pani doktor pamiętamy CM Damed

Danuta


5 l

Przykro mi z powodu smierci Pani Ani Ona za moich czasów leczyła mnie byla super babka

Ola


5 l

<p>Ja dopiero teraz się dowiedziałem o śmierci Pani Ani i jestem zaskoczona ponieważ pamiętam Jak mnie leczyla i była cudowną kochaną szczerą i wyrozumiala osobą składam kondolencje dla Pana Panie Marku i całej rodziny i bardzo mi przykro</p>

Aleksandra Gmyrek


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
dorota janczak


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Anna Winiarska


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Emilia Michał Cezary


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny Odpoczynek Racz Jej Dać Panie Niech Odpoczywa W Pokoju Wiecznym Amen.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odeszła Pani Ania- Człowiek o Wielkim Sercu. Pozostał ból, którego nie da się wyrazić słowami. Wyrazy głębokiego współczucia Panu Markowi, Córkom, Rodzicom, Siostrze i wszystkim Bliskim składają Jola,Marta i Aleksandra Ludwisiak.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Monika Golnik We wtorek 25/07 odbędzie się pogrzeb mojej kochanej Mamy, doktor Anny Morawskiej-​Golnik. Wszystkich, którzy chcieliby się z nią pożegnać zapraszam na godz. 12:40 do Kościoła św. Jerzego przy ul. Jerzego 5/7.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Monika Golnik We wtorek 25/07 odbędzie się pogrzeb mojej kochanej Mamy, doktor Anny Morawskiej-​Golnik. Wszystkich, którzy chcieliby się z nią pożegnać zapraszam na godz. 12:40 do Kościoła św. Jerzego przy ul. Jerzego 5/7.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Monika Golnik We wtorek 25/07 odbędzie się pogrzeb mojej kochanej Mamy, doktor Anny Morawskiej-​Golnik. Wszystkich, którzy chcieliby się z nią pożegnać zapraszam na godz. 12:40 do Kościoła św. Jerzego przy ul. Jerzego 5/7.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Monika Golnik We wtorek 25/07 odbędzie się pogrzeb mojej kochanej Mamy, doktor Anny Morawskiej-​Golnik. Wszystkich, którzy chcieliby się z nią pożegnać zapraszam na godz. 12:40 do Kościoła św. Jerzego przy ul. Jerzego 5/7.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiadomość o śmierci Pani Doktor wstrząsnęła nami dogłębnie. Trudno pogodzić się z tak wielką stratą. Proszę przyjmijcie od nas wyrazy najszczersze​go współczucia i żalu Kacperek Kamil z rodzicami


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Elżbieta Gurk; jest mi strasznie przykro, smutno i bardzo bardzo żal... Ania powinna żyć - dla Pana Marka, Rodziców, Córek, Siostry i dla wszystkich którzy Ją kochali.W moim sercu i pamięci jest i pozostanie.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny. Pokój Ci wieczny. Są chwile i ludzie, których się nie zapomina. Kochanej Pani Doktor Piotruś z rodzicami.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Marku, łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Ani, składamy szczere kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia - Bogda i Janina Nowinowskie.


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia