Magddalena Kaniecka Frela

This was published in the following publications on 27.10.2009:
Gazeta Pomorska

Niebo ma nowego anioła... Mateuszu i Martynko łączymy sie z Wami w bólu po stracie ukochanej Żony i Mamusi Śp. Magdaleny Kanieckiej- Frela Koleżanki i koledzy oraz uczniowie z SOSW nr 2 w Grudziądz

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Małgorzata


15yrs

Image chosen by user

Krzysztof Łukaszewski


15yrs

Image chosen by user

Aga


16yrs

Image chosen by user

Danusia Jóźwiak- Rezmer


16yrs

Image chosen by user

Andrzej Blachowski


16yrs

Image chosen by user

Andrzej Blachowski z żoną


16yrs

Image chosen by user

Andrzej Blachowski z żoną


16yrs

Image chosen by user

Dominika Sycz


16yrs

Image chosen by user

ks. Dawid


16yrs

Image chosen by user

Agnieszka i Adrian Czachowscy


16yrs

Image chosen by user

Karol Piechowiak


16yrs

Image chosen by user

Mateusz Wiśniewski


16yrs

Image chosen by user
<p>;'(</p> <p>Pani Profesor Magdalena Kaniecka Frela była moją wychowawczynią i zawsze będę pamiętać ją jako uśmiechniętą, dobrą i pogodną kobietę.</p> <p>"Nie stój nad mym grobem i nie szlochaj, nie ma mnie tam - nie śpię, jestem tysiącem podmuchów wiatru, jestem diamentowym skrzeniem się śniegu, jestem światłem słońca na dojrzałym zbożu, jestem delikatnym jesiennym deszczem, nie stój nad mym grobem i nie płacz, nie ma mnie tam, nie umarłam."</p> <p>W naszych sercach nie umarła Pani. Będziemy pamiętać...</p> <p>Spoczywaj w spokoju [*]</p> <p>Ewelina Nowaczek z kl IIIL</p>


16yrs

Image chosen by user

Ewelina Nowaczek


16yrs

Image chosen by user

Bożena Cendrowicz


16yrs

Image chosen by user

Bożena Cendrowicz


16yrs

Image chosen by user

Asia Afeltowicz


16yrs

Image chosen by user

Małgorzata Lewandowska


16yrs

Image chosen by user

monika rozanska


16yrs

Image chosen by user

Grażyna Ciepłuch


16yrs

Image chosen by user

uczennica


16yrs

Image chosen by user
<p>:(</p> <p>Pani Magda była moją nauczycielką, miałem się z Nią spotkać na pogaduchach ale niestety odeszła pozostawiając w sercach smutek, w moim również ... nie umiem do dzisiaj otrząsnąć się z tej informacji, mimo, że już nie widzieliśmy się jakiś czas ciągle wierzyłem, że będę mógł z Nią porozmawiać ... mam przed oczyma postać Pani Profesor która prowadzi lekcje, uśmiecha się, czasem złości ... nie zapomne Jej głosu i czasu spędzonego w trakcie zajęć, przypadkowych spotkań na ulicy i tych umówionych między zajęciami ... nie zapomne tych rozmów, Jej uśmiechu kiedy opowiadała o córeczce ... Pani Magdo nie zapomnę i wierzę, że kiedyś dane nam będzie spotkać się i porozmawiać, powspominać ... wierzę, że będzie Pani czówała nad rodziną i przyjaciółmi, że nie pozostawi Pani nas ... <span> "Nie stój nad mym grobem i nie szlochaj, nie ma mnie tam -- nie śpię, jestem tysiącem podmuchów wiatru, jestem diamentowym skrzeniem się śniegu, jestem światłem słońca na dojrzałym zbożu, jestem delikatnym jesiennym deszczem, nie stój nad mym grobem i nie płacz, nie ma mnie tam, nie umarłam." - nie umiem powstrzymać łez ... przepraszam<br /></span></p>


16yrs

Image chosen by user

Krzysztof Łukaszewski


16yrs

Image chosen by user

Izabela Frela


16yrs

End of content

No more pages to load