Stanisłąw Parlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2010
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2010
Echo Dnia
Z głębokim żalem żegnamy zmarłego w dniu 14 lutego 2010 r. Pana Stanisława Parlaka, długoletniego Członka Zarządu, Przewodniczącego Rady Nadzorczej Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Kazimierzy ielkiej,działacza Spółdzielczego i Samorządowego. Rodzinie i bliskim zmarłego składa wyrazy współczucia Rada Nadzorcza, Zarząd i pracownicy Gminnej Spółdzielni "Samopomoc Chłopska" w Kazimeirzy Wielkiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia