Stanisława Pawłowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.08.2017
Gazeta Pomorska

Wszystkim, którzy w tak trudnych dla nas chwilach
dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej

ś+p

Stanisławy
Pawłowskiej

Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Delegacjom, za okazaną pomoc, współczucie, złożone wieńce i kwiaty serdeczne „Bóg zapłać”

składają

Synowie Henryk i Andrzej z Rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czasem odchodzą dobrzy ludzie co nam pomogli w życiu wiele i próżno wtedy pytać Boga dlaczego odchodzą przyjaciele? Lecz Oni ciągle przecież żywi nadal wytrwale są wśród nas, Ich dusze przy nas pozostały tylko Ich ciała zabrał czas!

siostra


10 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność" Emily Dickinson - spoczywaj w pokoju!

rodzina


11 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Nie jesteś już tam gdzie byłaś. Ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy” Victor Hugo - odpoczywaj w pokoju wiecznym!

siostra


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie ma Cię tam gdzie byłaś , ale jesteś wszędzie tam gdzie my jesteśmy.Twoja miłość i duch zawsze będą częścią nas. odpoczywaj w pokoju!

najbliżsi


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
W mojej pamięci jesteś i będziesz zawsze, gdziekolwiek jestem ty jesteś ze mną, zawsze mnie chronisz i pomagasz, dziekuję!

Teresa


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą". ks. Jan Twardowski - odpoczywaj w pokoju!

rodzeństwo


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Nadal w sercu, nadal w snach, nadal czuje się Twoją obecność. Tylko ...dotknąć nie można!

siostra


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
"a nadzieja wciąż jest wśród nas, nieobecnych pojawią się cienie, uwierzymy kolejny raz w jeszcze jedno Boże Narodzenie..." Pamiętamy, i tęsknimy

rodzeństwo


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
SIOSTRO - Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się przerwie i cudze marzenie, lecz jest coś w duszy co nigdy nie zginie i wciąż trwać będzie – a to jest wspomnienie.

Teresa


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej... dalej jest życie”

siostra Teresa


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Ciągle Cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą, Mamo, odszedł mój cały świat”

najbliżsi


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Czas nie goi ran, tylko uczy żyć bez Ciebie, Siostro"

Teresa


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
z okazji Zmartwychwstania Pańskiego, z nadzieją!

Teresa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...są łzy ,które oczu nie palą, są serca ,które się nigdy ,nie żalą,są krzywdy na które nie ma sędziego ,a jeśli ktoś płacze nie pytaj dlaczego .....ani uwierzyć....ani się pogodzić....Droga SIOSTRO, spoczywaj w pokoju ....

Teresa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...są łzy ,które oczu nie palą, są serca ,które się nigdy ,nie żalą,są krzywdy na które nie ma sędziego ,a jeśli ktoś płacze nie pytaj dlaczego .....ani uwierzyć....ani się pogodzić....Droga SIOSTRO, spoczywaj w pokoju ....

Teresa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest taki dzień w roku, kiedy refleksja w serce się wkrada, deszczowy zazwyczaj i zimny... dzień 1-go listopada. To taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami. Choć Ich już nie ma wśród nas kochamy nadal, więc pamiętamy.

Teresa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
I choć Twój życia płomień zgasł to myśli o Tobie są przecież w nas!

Teresa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest taki jeden dzień w roku, pełen zadumy i troski, dzień naszych wspomnień o bliskich którzy usnęli snem boskim. Zapalmy znicze koniecznie ich płomień to Boża nić, ona nas z bliskimi połączy, zaiste to prawda nie mit!

Teresa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
to kolejne święta Bożego Narodzenia, kolejny nowy rok, kolejna Wigilia, które spędzasz w innej rzeczywistości, bliżej Pana a nam pozostają tylko wspomnienia! celebruj te święta jak najlepiej a my wciąż o tobie pamiętamy!

rodzeństwo


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"to tak trudno wytłumaczyć że się kogoś nie zobaczy że już koniec, że nie wróci że nikt tego nie odwróci; pozostały nam wspomnienia, smutek w sercu, łzy na twarzy, których nikt nie zauważy i modlitwa co wciąż łączy, miłość, która nigdy się nie kończy"

siostra


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tęsknota jest droższa od słów, śpij spokojnie!

Teresa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
żal i tęsknota zawsze pozostanie, mimo bolesnej 5. rocznicy!

Teresa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
upalne lato, już bez ciebie, bez rodziców, Władki, Eli a ostatnio Marysi i Marcina, mam nadzieję że trzymacie się razem! do zobaczenia!

Teresa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
to już czwarty Dzień Zmarłych, który świętujesz z najbliższymi w innej rzeczywistości, pozdrawiamy Was wszystkich i serdecznie ściskamy!

Teresa z rodziną


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia