Stanisława Pawłowska

This was published in the following publications on 10.08.2017:
Gazeta Pomorska

Wszystkim, którzy w tak trudnych dla nas chwilach
dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej

ś+p

Stanisławy
Pawłowskiej

Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Delegacjom, za okazaną pomoc, współczucie, złożone wieńce i kwiaty serdeczne „Bóg zapłać”

składają

Synowie Henryk i Andrzej z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Czasem odchodzą dobrzy ludzie co nam pomogli w życiu wiele i próżno wtedy pytać Boga dlaczego odchodzą przyjaciele? Lecz Oni ciągle przecież żywi nadal wytrwale są wśród nas, Ich dusze przy nas pozostały tylko Ich ciała zabrał czas!

siostra


10mos

Image chosen by user
"Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność" Emily Dickinson - spoczywaj w pokoju!

rodzina


10mos

Image chosen by user
„Nie jesteś już tam gdzie byłaś. Ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy” Victor Hugo - odpoczywaj w pokoju wiecznym!

siostra


1yr

Image chosen by user
Nie ma Cię tam gdzie byłaś , ale jesteś wszędzie tam gdzie my jesteśmy.Twoja miłość i duch zawsze będą częścią nas. odpoczywaj w pokoju!

najbliżsi


1yr

Image chosen by user
W mojej pamięci jesteś i będziesz zawsze, gdziekolwiek jestem ty jesteś ze mną, zawsze mnie chronisz i pomagasz, dziekuję!

Teresa


1yr

Image chosen by user
"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą". ks. Jan Twardowski - odpoczywaj w pokoju!

rodzeństwo


1yr

Image chosen by user
"Nadal w sercu, nadal w snach, nadal czuje się Twoją obecność. Tylko ...dotknąć nie można!

siostra


1yr

Image chosen by user
"a nadzieja wciąż jest wśród nas, nieobecnych pojawią się cienie, uwierzymy kolejny raz w jeszcze jedno Boże Narodzenie..." Pamiętamy, i tęsknimy

rodzeństwo


2yrs

Image chosen by user
SIOSTRO - Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się przerwie i cudze marzenie, lecz jest coś w duszy co nigdy nie zginie i wciąż trwać będzie – a to jest wspomnienie.

Teresa


2yrs

Image chosen by user
„Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból ten chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej... dalej jest życie”

siostra Teresa


2yrs

Image chosen by user
„Ciągle Cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą, Mamo, odszedł mój cały świat”

najbliżsi


2yrs

Image chosen by user
"Czas nie goi ran, tylko uczy żyć bez Ciebie, Siostro"

Teresa


2yrs

Image chosen by user
z okazji Zmartwychwstania Pańskiego, z nadzieją!

Teresa


3yrs

Image chosen by user
...są łzy ,które oczu nie palą, są serca ,które się nigdy ,nie żalą,są krzywdy na które nie ma sędziego ,a jeśli ktoś płacze nie pytaj dlaczego .....ani uwierzyć....ani się pogodzić....Droga SIOSTRO, spoczywaj w pokoju ....

Teresa


3yrs

Image chosen by user
...są łzy ,które oczu nie palą, są serca ,które się nigdy ,nie żalą,są krzywdy na które nie ma sędziego ,a jeśli ktoś płacze nie pytaj dlaczego .....ani uwierzyć....ani się pogodzić....Droga SIOSTRO, spoczywaj w pokoju ....

Teresa


3yrs

Image chosen by user
Jest taki dzień w roku, kiedy refleksja w serce się wkrada, deszczowy zazwyczaj i zimny... dzień 1-go listopada. To taki czas zadumy, modlitwy nad zmarłych duszami. Choć Ich już nie ma wśród nas kochamy nadal, więc pamiętamy.

Teresa


3yrs

Image chosen by user
I choć Twój życia płomień zgasł to myśli o Tobie są przecież w nas!

Teresa


3yrs

Image chosen by user
Jest taki jeden dzień w roku, pełen zadumy i troski, dzień naszych wspomnień o bliskich którzy usnęli snem boskim. Zapalmy znicze koniecznie ich płomień to Boża nić, ona nas z bliskimi połączy, zaiste to prawda nie mit!

Teresa


3yrs

Image chosen by user
to kolejne święta Bożego Narodzenia, kolejny nowy rok, kolejna Wigilia, które spędzasz w innej rzeczywistości, bliżej Pana a nam pozostają tylko wspomnienia! celebruj te święta jak najlepiej a my wciąż o tobie pamiętamy!

rodzeństwo


3yrs

Image chosen by user
"to tak trudno wytłumaczyć że się kogoś nie zobaczy że już koniec, że nie wróci że nikt tego nie odwróci; pozostały nam wspomnienia, smutek w sercu, łzy na twarzy, których nikt nie zauważy i modlitwa co wciąż łączy, miłość, która nigdy się nie kończy"

siostra


3yrs

Image chosen by user
tęsknota jest droższa od słów, śpij spokojnie!

Teresa


3yrs

Image chosen by user
żal i tęsknota zawsze pozostanie, mimo bolesnej 5. rocznicy!

Teresa


3yrs

Image chosen by user
upalne lato, już bez ciebie, bez rodziców, Władki, Eli a ostatnio Marysi i Marcina, mam nadzieję że trzymacie się razem! do zobaczenia!

Teresa


3yrs

Image chosen by user
to już czwarty Dzień Zmarłych, który świętujesz z najbliższymi w innej rzeczywistości, pozdrawiamy Was wszystkich i serdecznie ściskamy!

Teresa z rodziną


4yrs

End of content

No more pages to load