Regina Zofia Wnuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.01.2009
Gazeta Pomorska
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w chwilach trudnych PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Reginy Zofii Wnuk. Szczególnie ks. Prałatowi Franciszkowi Resiakowi, ks. Adamowi Walendowskiemu, ks. Adamowi Szuldze, a także parlamentarzystom, władzom samorządowym województwa, powiatu inowrocławskiego, miasta Inowrocławia, okolicznych gmin, delegacjom organizacji społecznych, przyjaciołom, sąsiadom z Osiedla Piastowskiego i Szymborza, znajomym, krewnym i rodzinie. Osobne podziękowanie składamy właścicielowi i pracownikom Zakładu Pogrzebowego "SACRUM". Z wyrazami wielkiej wdzięczności MATKA, MĄŻ i DZIECI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia