Marian Błażejczak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.04.2017
Gazeta Pomorska

<p>„Nie odchodzi ten, kto pozostaje w sercach bliskich”</p><p>Z głębokim żalem zawiadamiamy,<br />że dnia 22 kwietnia 2017 roku<br />zmarł ukochany Tata, Teść, Dziadek i Pradziadek</p><p>ś+p</p><p>Marian Błażejczak</p><p>lat 85</p><p>Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26 kwietnia 2017 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Józefa.<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00<br />na cmentarzu parafii pw. Zwiastowania NMP<br />przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.</p><p>Pogrążone w smutku<br />Córki Mirosława i Alicja z Rodzinami</p>

„Nie odchodzi ten, kto pozostaje w sercach bliskich”

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 22 kwietnia 2017 roku
zmarł ukochany Tata, Teść, Dziadek i Pradziadek

ś+p

Marian Błażejczak

lat 85

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26 kwietnia 2017 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Józefa.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00
na cmentarzu parafii pw. Zwiastowania NMP
przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.

Pogrążone w smutku
Córki Mirosława i Alicja z Rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko! gdyby nie wspaniałe wspomnienia, byłoby ciężej żyć. Tęsknię bardzo! Jestem zawsze przy Tobie! KOCHAM!!!

Alicja


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko! Dzisiaj są Twoje 94 Urodziny. Bądź szczęśliwy i radosny w Niebie z Mamunią i Aniołkami! Tęsknię bardzo...

Alicja


9 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato! Dziś mija 8 lat, odkąd odszedłeś... Bardzo, bardzo tęsknimy. Chłopcy często wspominają Ciebie, Twój wizerunek towarzyszy im każdego dnia. Brakuje nam Was, Ciebie i Mamuni. Bardzo tęsknię.... Bądźcie szczęśliwi w Niebie z Aniołkami!

Alicja


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatuś! Jesteś w naszych sercach. Zawsze. Tęsknimy bardzo. Bądź TAM szczęśliwy, tak, jak lubisz.... Kochamy!

Alicja


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatuś! Bądź szczęśliwy z mamunią w Niebie z Aniołami!

Alicja


1 r

Tatuś! Kocham i tęsknię. Bądź szczęśliwy z Mamusią w Niebie z Aniołami!

Alicja


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatuś! Już 7 lat Cię nie widzę.... Tęsknimy za Tobą. Jesteś w sercach naszych, w wiecznej pamięci. Bądź szczęśliwy z Mamusią w Niebie z Aniołkami! Kocham! ♥️

Alicja


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatuniu, dziękuję, że jesteś przy mnie. Kocham i tęsknię....

Alicja


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatko, tęsknię bardzo. Bądź szczęśliwy w Niebie z Aniołkami. Kocham. ❤

Alicja


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatuś, dzisiaj 4 lata mijają, odkąd odszedłeś od nas. Tragiczna chwila...Byłeś zawsze zdrowy. energiczny, radosny... Śmiałeś się, że dożyjesz setki... Każdy cieszył się razem z Tobą. Brakuje nam Ciebie. Bardzo.. Kochamy Cię i tęsknimy ogromnie... Bądź szczęśliwy z Aniołkami w Niebie.

Alicja


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochamy Cię bardzo i ogromnie tęsknimy, Tatuś. Chłopcy wciąż wspominają i tak samo bardzo tęsknią. Jesteś w naszych sercach. Odpoczywaj w Niebie z Aniołkami. <3

Alicja


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochamy Cię bardzo i ogromnie tęsknimy, Tatuś. Chłopcy wciąż wspominają i tak samo bardzo tęsknią. Jesteś w naszych sercach. Odpoczywaj w Niebie z Aniołkami. <3

Alicja


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatuś, bądź szczęśliwy w Niebie z Aniołkami. Kocham Cię i tęsknię...

Alicja


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatuś, KOCHAM CIĘ BARDZO, ogromnie tęsknię........

Alicja


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatuś...........

Alicja


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
NATALIA

NATALIA CHMIELEWSKA


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatuś, jesteś w Miłości mojej, snach moich, myślach, marzeniach..........​​.. ❤

Alicja


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatuś, mam nadzieję, że jest Ci tam w Niebie dobrze z Mamunią. Bądźcie radośni, szczęśliwi. Bądźcie przy nas, bo tęsknimy i kochamy ogromnie! Całuję ❤

Alicja Michalak


7 l

Tatuś, Ty wiesz, jak bardzo Cię kochamy. Jesteśmy przy Tobie w każdym dniu, każdą myślą.... Bądź przy nas...

Alicja


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tatuś, bądźcie szczęśliwi z Mamusią w Niebie.</p><p>Bardzo, bardzo tęsknimy za Wami.</p><p>Jest mi ciężko, że nie ma Was przy mnie...</p><p>Wierzę jednak, że gdzieś tu jesteście przy nas. </p><p>Tak chcę w to wierzyć.......</p>

Alicja Michalak


8 l

<p>Tatuś, kochamy Cię bardzo! Jesteś przy nas cały czas, w każdym dniu, godzinie... </p><p>Mija dziś rok, odkąd odszedłeś, a przecież jesteś wciąż przy nas!</p><p>Bądź radosny i szczęśliwy z Mamusią w Niebie wśród Aniołów!!! <!--filtered--></p>

Alicja


8 l

<p>Tatuś, Pierwsze Święta i Nowy Rok bez Ciebie. Bardzo smutno nam, choć byłeś z nami w tych, świątecznych chwilach, jakby nic się nie zdarzyło. Bądźcie szczęśliwi z Mamunią. Bardzo tęsknimy za Tobą..., za Wami...</p>

Alicja


8 l

<p>Tatuś, to pierwsze Swięta Bożego Narodzenia bez ciebie.Zawsze z nami byłeś. Każdego dnia, przy okazji każdego święta, przy każdej Wigilii.... Teraz wydaje się, że nadal jesteś z nami. Tęsknimy i kochamy ogromnie.</p>

Alicja Michalak


8 l

<p>Bardzo tęsknię.............​​....</p>

Alicja Michalak


8 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia