Tadeusz Podwin
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2009
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2009
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem żegnamy Ś+P Tadeusza Podwina wielce zasłużonego i cenionego działacza filatelistycznego Sądeckiego Oddziału Polskiego Związku Filatelistów. Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają członkowie Polskiego Związku Filatelistów w Nowym Sączu i Krakowie
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Ś+P Tadeusza Podwina wieloletniego działacza i wykładowcy SRF SNT NOT w N.Sączu Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego składają Rada, Zarząd, Pracownicy i Klub Seniora
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
basia
12 l