Z głębokim żalem zawiadamiamy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2009
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2009
Nowiny
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że odeszła od nas na zawsze ś.p. lek. med. Teresa Buczek-Chruszczyk wyrazy współczucia Rodzinie składają: dyrekcja oraz koleżanki i koledzy z ZOZ nr 2 w Rzeszowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia