Maria Kobierska-Ratajczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.05.2017
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.05.2017
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 28 kwietnia 2017 r., po długiej chorobie odeszła
ś+p
Maria
Kobierska-Ratajczyk
nasza ukochana Żona, Mama, Babcia i Prababcia.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się
w sobotę, 6.05.2017 r. o godz. 12.00
w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
w Łasku-Kolumnie,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej
na cmentarz parafialny.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia