Jerzy Zelny

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.07.2017
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 lipca 2017 roku odszedl od nas kochany Mąż, Tata, Brat I Dziadek Śp. Jerzy Zelny Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 19.07.2017 roku o godzinie 10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina i Przyjaciele

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kim Byłaś...wie tylko Bóg... i Ten kto Cię stracił... Dla świata byłaś tylko cząstką, dla mnie całym światem. Jasny płomień znicza, I modlitwę szeptaną Zostawiam TOBIE dziś w darze.♥♥♥...W dłoniach trzymam znicz, by w myślach go zapalić... Z serca daję Ci kwiat, by pamięć o TOBIE ocalić...♥♥♥Nagle i okrutnie z serca mi wyrwano - to co było skarbem na zawsze zabrano... Trudno to zrozumieć,czarna rozpacz miota, spokój już odpłynął...została tęsknota.[*]Nie ma gorszego bólu niż świadomość, że to co było , nigdy już nie wróci..Życie toczy się dalej, Lecz już nie takie samo, Bez radości, Bez sensu, Bez Ciebie...♥♥♥

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najmocniej tęsknimy za tymi , co są w naszym sercu..bo są częścią nas.. Ich brak sprawia że czujemy się , niepełni, niepełnowartościowi. Czekamy na nich tak bardzo, że nic innego nie liczy się... Ale wszystko to staje się nieważne, gdy ta tęsknota się spełnia. Gdy doczekamy się.. W jednej chwili mija cały smutek, niepokój.. Radość tak wielka nas przepełnia... Jesteśmy jak na pustyni kwiat, gdy spada na niego , tak bardzo wyczekana kropla wody.. Gorzej , gdy nie spełnia się.....Kochanie mamy Nowy Rok a tęsknota za Tobą nadal trwa..❤️ ❤️

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ❤️ ,,,, Choć jesteś daleko wśród gwiazd ,,,, Tutaj na zawsze pozostał twój znak „Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jak wyjąć cię z moich myśli Jak wyjąć Cię ze snów Byś był obok Tak przy mnie Tu.. Jak dobrać słowa Jak przekazać To wszystko co we mnie Te wszystkie czułości Najlepsze Najczulsze Tak bardzo pełne miłości Jak wyrazić to wszystko Co wypełnia mnie Nie wiem.. Szukam słów By jak most Połączyły nas Tylko ja i Ty Szukam Ciebie Wypełnij choć me sny bez Ciebie nie ma nic Ciemno ,Źle A już za chwilę Kolejny dzień A ja do Ciebie przytulić się chcę Do serca przytul mnie Tak bardzo boli samotność, tak bardzo tęsknie kocham...

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze pamiętajmy o tych, co jeszcze nie dawno byli. Zawsze będzie dla nich miejsce w naszych sercach.. Niech pamięć o nich będzie zawsze w nas.. istniejemy, do póki ktoś o nas pamięta... I nigdy nie wiemy , czy to nie jest nasze ostatnie spotkanie..nasz ostatni pocałunek.. Nie odkładaj niczego na później, bo później może być za późno.. ❤️Piszę słowa, których nie przeczytasz kochanie dzisiaj Wigilia tak bym chciała byś był ale nie ma Cię a w mym sercu jesteś na zawsze...To tak bardzo boli Mnie Gdy ❤️ pęka Bo do Ciebie chce Gdzie jesteś Gdzie.....

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Powiedz mi czy boli śmierć... Jak wygląda Bóg. Otrzyj mi łzy, powiedz coś... by ukoić ból. Powiedz mi jak potem jest, czy ktoś tam kocha, czy szczęście jest... Daj rękę mi i dotknij ran, powiedz czy tak boli... tylko tu. Odpędź gdzieś strach i przytul znów, bym mogła poczuć że... ktoś gdzieś kocha, wróć kiedyś tu... Zbyt dużo bólu.... A Ciebie brak... Ciągle brak...Razem ze mną, niebo dzisiaj płacze,to już kochanie 17-ty miesiąc jak odszedłeś płonień Twojego życia zgasł tak nagle.Niedokończone rozmowy mamy jeszcze, to co się stało, nie wierze.... Nie chciałam z Tobą takiego spotkania, czas żegnania - zamiast powitania. To co teraz czuję to ból i pustka, Twoja linia życia była za krótka. Tyle marzeń, planów było przed Tobą, Wszyscy w bólu żegnali Cię kwiatami, z Twoim nazwiskiem krzyż podarowali. Mówią: "śpieszmy się kochać innych", bo czas ucieka, a śmierć nas wszystkich czeka. [*]Wiem, że jesteś tam Nie widuję cię, lecz wiem, że jesteś tam,tak bardzo brakuje mi Ciebie Kocham Cię ;(

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️ ❤️ ,Siedziałam na podłodze, oglądając fotografię Wracały emocje i wspomnienia Przychodziło niebo i odpływała ziemia Pytałam - Co mam zrobić? Co pomoże mi? Ja nie mogę dłużej w takiej samotności żyć Mija tyle dni, wokół puste ściany Dlaczego musiał odejść ktoś tak kochany Jego duch stał obok, patrzył na jej łzy Dotykał mego policzka, lecz nie czułam nic Wróciłem do Ciebie, stoję tu jak dawniej Chciałbym Cię przytulić, kocham Ciebie Skarbie Śmierć zabrała mnie, lecz moja dusza pozostała Obiecałem Ci, że nigdy nie zostaniesz sama A to uczucie było zawsze silniejsze od śmierci Nikt nie rozerwie tej więzi ..Tęsknota tak boli... Nie wiedziałam że można tak bardzo tęsknić Tak bardzo kochać... Ból i tylko łzy Cicho płyną po policzkach mi W te smutne Bez Ciebie dni....kochanie dzisiaj Twoje urodziny cóż mogę dać Tobie tylko te kwiaty co stoją na Twym grobie,i tylko pamięć o Tobie ciągle trwa ,kocham ,tęsknie....❤️ ❤️ ,

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie ma Cię a tak pełno w mojej głowie Tak wiele Ciebie w każdej mej myśli W każdym oddechu.. Jesteś kochanie wszędzie A przecież Cię nie ma..Nie zadzwonisz... Nie powiesz Mi już..... kochanie miłego dnia Nie będę się uśmiechać do Ciebie ... Nie zapytasz jak się spało ? Kolejny bez Ciebie dzień Nie przytulisz mnie nie pocałujesz A ja jestem tutaj sama Nie umiem zapomnieć Ciebie Wiesz moja dłoń nie znajduje Twej Usta tak suche..Oczy pełne łez.. Tęsknię kochanie Wiesz bardzo brakuje mi Ciebie .❤️ ❤️

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać..

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W zakamarkach duszy ,pod zamkniętymi powiekami, w najskrytszych myślach , tam zawsze będziesz Ty

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Każdego dnia Budzę się z nadzieją że będziesz.. Że będzie dobry dzień Choć jednocześnie wiem Że ten sen nie spełni się Każdego dnia Pisze do ciebie listy Których nie przeczytasz już Bo Ciebie nie ma nie istniejesz.. Lecz Tęsknię Czekam....Znów smutek opanował Moje serce..Moje myśli.... Wszystko nawet nie wiesz Jak smutne teraz oczy me.. Jak ciężko połyka się Kolejną łzę... Nawet nie wiesz Jak pusty każdy bez Ciebie dzień...

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
¤»((¯♥¯))«¤• • ¤»((¯♥¯))«¤• .....•¤»((¯♥¯))«¤• .........•¤»((¯♥¯))«​​¤• ...............•¤»((​​¯♥¯))«¤• POKÓJ CI WIECZNY W CICHEJ KRAINIE, GDZIE BÓL NIE SIĘGA, GDZIE ŁZA NIE PŁYNIE. ............( ...........(,) .........|::::::|... * .........|::::::|.)/​​¸.¤ª“˜¨ ˜“¨˜“ª¤.¸::::|)/¸.¤​​ª“˜¨¨˜“¨* ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨…* ....Światełko pamięci... ♥´¨) ¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨) (¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-Tam na dnie serca miłość została Szczera ,najlepsza, która wciąż żyje Choć biegiem czasu już utulona Ciągle tak wiele tęsknoty kryje...♥´¨) ¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨) (¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`- [***] Ci, którzy są już w krainie ciszy, odchodząc kiedyś od nas ciałem, zostali duszą co wszystko słyszy, opiekując się nami przez dni całe.¸.-´¸.-♥´¨) ¸.-♥¨) (¸.-´ (¸.-` ♥♥´¨) ♥.-´¯`-

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochanie to już 16-ty miesiąc mija jak odszedłeś zawsze będę pamiętać i tęsknić ..❤️ ❤️❤️ ❤️ ..Zawsze będę Ciebie kochać. Tak bardzo, bardzo ponad życie. będę wciąż za Tobą tęsknić. będę płakać za Tobą skrycie... Choć mija czas, smutek w sercu gości bo odszedł ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości.❤️ ❤️ ,,,, Choć jesteś daleko wśród gwiazd ,,,, Tutaj na zawsze pozostał twój znak Tęsknota ona znowu łzy wyciska jak melodia duszy bliska. Cicho łka lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie i wciąż trwać będzie, a tym jest –miłość, pamięć i wspomnienie Kochanie to już 16-ty miesiąc mija jak odszedłeś zawsze będę pamiętać i tęsknić .... ...najboleśniej przemija to co chcielibyśmy żeby trwało... (¯`v´¯)) (¯`۰̮̑●̮̑۰´¯))...NA ZAWSZE (_.^._) ...W MYM SERCU ¨˜“ª¤.¸.(¯v¯)“.❤¸.¤​​ª“˜¨˜“¨ ...¨˜“ª(_>❤

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
* KOCHANY ** Kiedy odwiedzam Cię... Nie jedna łza mogiłę zrosi... Wciąż czerwoną różę ,będę trzymać.. O ukojenie bólu prosić... Tak trudno czuć jest pod palcami Kamienną płytę i jej szorstki chłód... Wróć do mnie...proszę wróć... Światełka miłości,bólu,​tęskno​ty dla Ciebie kochany...Chciałabym dotknąć twej dłoni. Poczuć puls Twojej skroni. Lecz jesteś taki daleki. W milczeniu spuszczam powieki. Choć to sen... Twa dłoń na mojej wciąż leży. Chcę śnić zawsze i bez ustanku. Nie chcę znów następnego poranku. Tyle w każdym dniu nie kończącej niedoli. Co w śnie uszczęśliwiło jutro zaboli. Choć na około zawsze będziesz wszędzie. Mnie obok Ciebie już nigdy nie będzie.❤️

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️◦हैै ❄️ है◦❤️ ** ** Marzenia wiatrem rozsypane,... Wspomnienia związane czerwoną wstążeczką... cisza... Wypełniona skargą......... ***Bóg otworzył Ci bramy niebios ... ...a mi zostawił smutek i łzy***Bardzo tęsknie... ❤️◦हैै ❄️ है◦❤️ Światełka pamięci dla Ciebie (*)(*)(*)

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
OCZY PEŁNE ŁEZ , SERCE PEŁNE ŻALU , DUSZA PEŁNA SMUTKU, DOM PRZEPEŁNIONY PUSTKĄ ..... NA ZAWSZE W MOIM SERCU {*}{*}{*} ___ ۞۞۞ ___ ۞۞۞ __ ۞____۞_ ۞ ____۞ __ ۞______۞ _____ ۞ ___ ۞___________ ۞ _____ ۞ _______ ۞ _______ ۞___ ۞ __________ ۞ MODLITWA I ŚWIATEŁKO NIECH CIĘ PAN BÓG SWOJĄ MIŁOŚCIĄ OTOCZY NA WIEKI... [♥][♥][♥][♥][♥][♥]

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIĘĆ Na granitowych płytach zapłonęły lampki pamięci ich drgające płomyki cienką smugą światła unoszą w niebo żal tylko kolorowe chryzantemy skazane na cmentarz przypominają że oni też lubili się śmiać.....Światełko pamięci w ten szczególny dzień , dzień zadumy i modlitwy!

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać...

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię...

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
..…,•’``’•,•’``’•, ...........…...…’•,`​​’•,*,•’`,•’ ..............……....​​`’•,,•’` …...…,•’``’•,•’``’•, ŚWIATEŁKO …...…’•,`’•,*,•’`,•’ ...……....`’•,,•’` PAMIĘCI " Gdzieś w maleńkim serca kąciku, Twój obraz się kryje, i, czasem zamglony?, To jednak trwa i wciąż - żyje! WIECZNE ODPOCZYWANIE, A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ CI ŚWIECI ..

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
●¤ّۣۜ(¯`v´¯)♥ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ Został tylko smutek, modlitwa i żal... Spojrzenie – oczy pełne łez wpatrzone w dal... .♥.......) ..♥ .♥.♥...(,) ...♥ ♥...♥.[__]..♥ .♥.♥..[__]...♥ ♥ ..♥....[__] .♥.♥ ♥ ......(____) Zapalam światełko Pamięci. Pokój Twojej Duszy! ●¤ّۣۜ(¯`v´¯) ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ ..ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ**..​ะ̭​̌«̭❤️»̭̌ะ**..ะ̭̌«​̭❤​️»̭̌ะ Jesteś w moim sercu i pamięci każdego dnia.... Śpij w świecie wiecznej ciszy***** ..ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ**..​ะ̭​̌«̭❤️»̭̌ะ**..ะ̭̌«​̭❤​️»̭̌ะ

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię...

Przyjaciółka...


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>To już 15-ty miesiąc jak Cię nie ma...Czasem jest taki czas...</p><p>Tyle smutku wzbiera w Nas...</p><p>Im bardziej szczęścia czekasz</p><p>Im bardziej pragniesz... kochasz</p><p>Tym większa żałość, boleść, płacz</p><p>Gdy nastaje smutny smutku czas...</p><p>Łzy kapiące jeszcze... </p><p>A już oczy nadziei pełne...</p><p>Na lepsze jutro... cieplejsze słowo</p><p>Twoje słowo ku mnie nie wypowiedziane</p><p>Brak Ciebie i oczu Twych kochanych...Nie przyjdziesz do mnie</p><p>dziś.. jutro.. nigdy..</p><p>odszedłeś...<em>❤️❤️</em></p>

P...❤️❤️


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia