Jerzy Zelny

This was published in the following publications on 18.07.2017:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 15 lipca 2017 roku odszedl od nas kochany Mąż, Tata, Brat I Dziadek Śp. Jerzy Zelny Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 19.07.2017 roku o godzinie 10.30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina i Przyjaciele

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Mam w sercu Twe słowa pełne ciepła i radości.. Jak rozmawiałeś ze mną pełen szczęścia i ufności..Pozostała pamięć po Tobie a wraz z nią wspomnienia w wykutych literach milczenia na czarnej marmurowej płycie.. Już nie usłyszę Twojego głosu już nie ujrzę Ciebie...​Pozostawił​eś po sobie to co najcenniejsze- miłość...Kochany . Pomimo upływu czasu jestem cały czas z Tobą.Dużo zmian zaszło od tamtej pory... Ale Ty patrzysz na to z nieba i wiesz, że są to pozytywne zmiany, które zbliżają do Boga. Kocham Cię.❤️❤️

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Gdzie jesteś teraz kochanie ??? Gdy gasną ostatnie światła na niebie.. Bądź ...Przytul ....Potrzebuje Ciebie.. Z Tobą inaczej wyglądał by świat... Z Tobą nie bałam się..Ból nie dotykał mnie.. Miałeś być nie zostawić mnie.. Wiesz że ja bez Ciebie nic..Tęsknię.. Bez Ciebie mi źle...Jestem pamiętam o Tobie... Moje myśli są zawsze przy Tobie..Kiedyś Ci powiem jak puste były wieczory i dni bez Ciebie.Gdy za towarzystwo robiła muzyka,kawa,koc i Twoje zdjęcie.Powiem Ci jak smakowały moje łzy i tęsknota,której nie dało się opisać słowami...Kochanie to już 26 miesiąc jak odszedłeś , smutno mi bez Ciebie nie przyjdziesz już do mnie tylko Ja do Ciebie ...Zapaliłam znicz i patrzę jak rozpalał się płomień,a razem z tym płomykiem,przychodzą setki wspomnień...Bo tylko Ty umiałeś robić radość mi ... Ciepłe słowo ,najlepsze cudowne dni z Tobą...Zawsze będę kochać....

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Kocham cię i tęsknie bardzo..

Przyjaciółka


6yrs

Image chosen by user
Choć obok mnie pusto... Za rękę nie trzyma nikt Nikt nie robi by znikły łzy To czuję jakbyś był A przecież nie ma Cię... W swych marzeniach trwam Oczy zamykam i już Cię mam Głowę opieram Wycieram łzę..Widzę Cię... Jesteś tuż obok. Czuję oddech... We włosy wplatasz dłoń Całujesz moją skroń Przyciągasz do siebie Całą mnie chcesz.. Czuję Cię wiesz.. Mówiłeś bądź szczęśliwa... A ja byłam szczęśliwa gdy byłeś obok mnie Tylko wtedy uśmiech..Radość ...A nie łzy Samotność bez Ciebie boli tęsknie za Tobą.. Ps.. kocham Cię.

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Choć mija czas smutek w sercu gości bo odszedł ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości. Pod powiekami łez brakuje, Tęsknota dręczy, wszystko smuci, w sercu Twój obraz się maluje..❤❤❤ Cudowny czas, gdy byłeś rozprysnął się na miliony wspomnień... Tęsknię, a ból wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serce...Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było…Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą... Są rany, które się nigdy nie zabliźnią... Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...♥Patrzę na Twoją fotografię Bo tylko tyle teraz mogę...Kocham....

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Tak trudno uwierzyć, że tyle miłości, tyle dobroci może odejść tak niespodziewanie... Szczęście odeszło gdy Ciebie zabrakło nic nie cieszy,brakuje Ciebie każdego dnia bardziej...Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na mokrej od łez twarzy. Ujął Cię sen żelazny twardy, nie przerwany lecz w mym sercu jesteś zawsze żywy i kochany...Wciąż jesteś przy mnie. Wszelki dźwięk i ruch tak zwykły, jak schylenie czoła ku rękom, trzepot powiek i cichy uśmiech zamyślenia - to jesteś Ty. Żal serce ściska, zagłusza słowa rzewnymi łzami gdy odchodzi osoba nam bliska wydaje się , że nagle zostaliśmy sami...Bo nasza miłość trwa i trwać będzie, bo w moim sercu Twoje bije serce... Kiedy tęsknię zamykam powieki i Jesteś... I Jesteś...Nic już nie będzie takie samo, Smutek, tęsknota i gorzkie łzy tylko wspomnienie pozostało....Za uśmiechem, za dotykiem, za pocałunkiem,za wzrokiem, za biciem serca, za Tobą.... tęsknię tak bardzo...ڿڰۣ◕​ڿڰۣڿڿڰ​ۣ◕..♥⊱⊱✿⊰⊰♥⊱✿✽​,•*``​*•,✽ ✿ ✽,•*``*•,✽✿✽,•*``*•,​​✿

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Tęsknię za Tobą.. Brakuje mi ciepła Dotyku Twego.. Dobrego słowa.. Już nie pamiętam Jak to jest Ciepłe dłonie czuć.. Oddech na szyi Ten co cudowne dreszcze Czyni... Tęsknię za pocałunkiem Twym... Co rozpala i promienieje twarz. Tęsknię Samotne wieczory Dobijają mnie.. Tak bardzo bym chciała Przytulić się...Kocham..

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Kocham...

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Nie ma Cię.... Cisza.... Pustka.... Otacza mnie Odszedłeś Wraz z Tobą Moja radość Wiara i nadzieja.. Zostałam sama Nie ma Cię A tak bardzo jesteś W każdej chwili Myśli każdej Tęsknota miarą miłości jest Tak bardzo kocham Skoro tęsknota zabija mnie.. Brak Twego uśmiechu Co witał mnie Brak tych słów Co tylko dla mnie były mówione... Tych naszych rozmów Co nad ranem kończyły się Brakuje dotyku Choćby najmniejszego Mówiłeś że nie zmieni tego nic.. Lecz gdy odszedłeś Z Tobą znikło wszelkie dobro Wszystkie radości Te co życiu sens dawały.. Staram się Lecz nie umiem bez Ciebie Żyć...

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Kocham...

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Każdej nocy Patrzę na księżyc Wiem że Ty też Myślę i Tęsknię Do Ciebie chcę... Choć nie powinnam Choć nie wolno mi Tęsknię Zawsze i wszędzie Cisza tak boli Zabija co dobre We wnętrzu sieje spustoszenie Nie ma Cię A ja piszę słowa Które jedynie odczytać dla Ciebie Może wiatr.. Pisze słowa Te najczulsze Najpiękniejsze Dla Ciebie..Prędzej czy później, każdy odchodzi . Tylko ból jest różny ..Kochanie to już 25 miesiąc bez Ciebie ja nadal kocham i tęsknie..

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Tęsknię Zamykam oczy Słyszę Cię Twój głos dotyka mnie Pamiętam każde słowo Ono do życia wróciło Serce ożyło Znowu zabiło.. Nawet nie wiesz Ile znaczy Słyszeć głos Ten wytęskniony Wyczekiwany Upragniony.. Zamykam oczy Widzę Cię Ten sam Nie zmieniłeś się Te same oczy Cudne Kochane Nosek I usta Starsze Lecz ciągle te same.. Do życia wróciłeś Tylko by za chwilę odejść znów Ale ja jestem Nie zapomnę Będę czekać Tęsknić.. Kochać Z daleka ....

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Jest taki ból Co rozrywa serce Gdy chcesz zrobić wszystko A nie możesz zrobić nic.. Musisz żyć Choć odchodzi ktoś wspaniały Dobry.. Świat nie staje w miejscu Życie toczy się dalej Ale Ty wiesz Że już nie będzie jak kiedyś Nie dostaniesz już życzeń na urodziny Nie zapytasz o radę.. Nie napijesz się już nigdy kawy.. Coś się kończy Ale w pamięci słowa Co dawały radość Śmiech Pierwsza rozmowa Wiesz że już zawsze tak będzie Dobrzy ludzie zostają w pamięci W sercu Śpij w pokoju Mój Przyjacielu O Tobie nie zapomnę nigdy.... Powiedz Bogu że troszkę mam żal Za tą pomyłkę.. To nie był jeszcze Twój czas..

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Każdej nocy Zanim przyjdzie sen Myśli moje do Ciebie ślę By Cię znalazły Kochany Brak mi Ciebie Tak bardzo Tak...bardzo tęsknie Że wolę w ciszy Słuchać jak śpiewa ptak Jak wiatr cichutko wieje W ciszy do słonka wychylam się Może ten sam promyk Dotykał Cię.. Tęsknię Nie ma chwili bym nie tęskniła za Tobą ..Przyjdzie taki dzień Czekam na niego że spotkamy się Ukradkiem wycieram łzę co spływa po policzku Kocham Cię..

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Kiedyś Ci opowiem Jak mijały dni bez Ciebie Opowiem jak pusto było Źle.. Jak chciałam z Tobą dzielić Radości i smutki I w każdym momencie Szukałam Cię By śmiać się Lub płakać.. Z Tobą razem być Znikać ból Mnożyć radości Opowiem Ci Jak mijały dni Noce bezsenne dłużyły się Gdy tak bardzo Chciałam byś był A jednak nie było Cię Jak bolała cisza Piekły nie otwarte łzy...Spoczywaj w spokoju..

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Tęsknię.... I nie zmieni tego nic Widać że musi tak być... Budzi mnie tęsknota...​Potrzebu​je Cię.. Bez Ciebie nic...Nie potrafię usunąć numeru twego telefonu chociaż wiem przecież że nigdy już nie zadzwonię...nie kasuję w swoich uszach pamięci Twego głosu brzmienia ani w swoich oczach - odbicia Twojego spojrzenia...Kocham

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Kocham....

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Są takie dni.. Gdy tęsknota zabiera wszystko Gdy ciężko ubrać w słowa Co dzieje się w sercu...Są takie chwile że brak Ciebie po prostu boli.." Myślę o Tobie.. Cokolwiek robię.. Gdziekolwiek jestem ...Zawsze Choć obok mnie pustka Ty jesteś W każdej myśli ...Tęsknię za Tobą...

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Kocham ❤️❤️❤️

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było…Choć mija czas smutek w sercu gości bo odszedł ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości.....Kochanie dzisiaj mija 24 miesiąc jak odszedłeś do domu Pan.. Jak trudno bez Ciebie żyć, wciąż w smutku na Ciebie czekać... a nocą o Tobie wciąż śnić... a w dzień od wszystkich uciekać.. jeszcze wczoraj byłam różą... dziś jestem tylko jej płatkiem.. przydeptanym ogromną stopą tęsknoty... Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem, każda noc bólem, godzina wiecznością. Wspomnienie jest pocieszeniem.... ale pomaga tylko przez chwilę. Potem znowu przychodzi : tęsknota, ból, cierpienie.❤️❤️

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Kochany mój W moim sercu , zawsze rozmawiam z Tobą.. Zawsze piszę do Ciebie list.. Ubieram w słowa , najskrytsze pragnienia.. najczulsze myśli...Tęsknię za Tobą ❤️

Przyjaciółka...


6yrs

Image chosen by user
Zbyt mało sił by zapomnieć, Zbyt mało sił by uwierzyć, Zbyt dużo moich uczuć, by tak po prostu myślami odejść, wrócić do codzienności, w której Ciebie ,kochanie brak... Bo moja Miłość trwa i trwać Będzie Wiecznie...! Bo w moim sercu TWOJE, BIJE SERCE !!! Kochanie dzisiaj mija już 2 lata jak ostatni raz widziałam i rozmawiałam z Tobą. nigdy tej ostatniej rozmowy .Twego dotyku nie zapomnę... Wszystko co było co razem przeszliśmy zawsze pamiętać będę brakuje mi Ciebie bardzo tęsknię...

Przyjaciółka..


6yrs

Image chosen by user
Tęsknie ❤️❤️❤️

Przyjaciółka..


7yrs

Image chosen by user
KOCHANY BRAKUJE MI CIEBIE ... NIE PRZYJDZIESZ JUŻ DO MNIE... JAK ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY I PEŁEN OPTYMIZMU... NA PEWNO WIEM,ŻE JESTEŚ PRZY MNIE I MI POMAGASZ... KOCHAM CIEBIE I CZEKAM NA NASZE SPOTKANIE... ŚWIATEŁKO PRZEPEŁNIONE MOJĄ MIŁOŚCIĄ ŚLĘ PROSTO DO NIEBA...DO CIEBIE KOCHANY.❤️❤️❤️

Przyjaciółka..


7yrs

End of content

No more pages to load