Piotr Chłopek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.02.2017
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.02.2017
Echo Dnia
Serdeczne podziękowania całemu personelowi Oddziału OIOM na ul. Ogrodowej w Kielcach
za wspaniałą opiekę, troskę, życzliwość i podejście do chorego
Piotra Chłopka
przez okres choroby.
Nigdy nie spotkałyśmy się z tak dobrą opieką i sercem.
Z wyrazami szacunku żona i córki.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia