Małgorzata Kaczmarska - Banasiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.05.2017
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.05.2017
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszej wieloletniej Działaczki
lek. dent.
Małgorzaty Kaczmarskiej-Banasiak
Wiceprzewodniczącej Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi w pierwszej, drugiej, czwartej i piątej kadencji działania samorządu lekarskiego,
odznaczonej Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski i odznaczeniem „Meritus Pro Medicis”
oraz złotą odznaką
„Zasłużony dla Samorządu Lekarskiego”.
Mężowi, Córce
oraz pozostałym Bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia
w imieniu Okręgowej Rady Lekarskiej w Łodzi
Prezes Grzegorz Mazur
w imieniu łódzkich dentystów
Wiceprezes Lesław Jacek Pypeć
oraz pracownicy Biura OIL w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l