Ryszard Szablewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.02.2017
Gazeta Wrocławska

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego przyjaciela - Prezesa Wojskowych Zakładów Łączności nr 2 S.A.
Ryszarda Szablewskiego
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Zarząd oraz Pracownicy Ośrodka Badawczo-Rozwojowego
Centrum Techniki Morskiej S.A. w Gdyni

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Nieodżałowany, wielki człowiek, serdeczny przyjaciel, pozostanie na zawsze w pamięci.

Krystyna Muzyk


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
... " Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma "... /W. Szymborska/ Rysiu, zostały wspomnienia.... ten czas, te chwile.... aż tyle, czy tylko tyle......

Wrocław 2020


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy." Phil Bosmans Pamiętamy Przyjacielu

Wrocław 2019


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnień nikt nam nie odbierze. Jesteś obecny w naszych myślach</p>


8 l

<p>Rok i miesiąc. .... Pamiętamy</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich, znajomych i przyjaciół. I jeszcze wielu innych ludzi, którym służyłes pomocą, wsparciem czy dobrą wskazówką. Pamiętamy i dziękujemy. Cześć Twojej pamięci!</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Rysiu, mija rok.... a jakby stało się wczoraj...</p><p>Wielki żal. Tak bardzo brakuje Ciebie w tych trudnych czasach - Twojego wyjaśniania tej skomplikowanej rzeczywistości, poszukiwania racjonalnych i skutecznych rozwiązań różnych problemów, Twoich żartobliwych a czasami złośliwych komentarzy. Ech! Trudno pogodzić się z Twoją nieobecnością. Spoczywaj w pokoju. </p>


8 l

<p>Właśnie mija pierwsza rocznica pożegnania Naszego Przyjaciela Ryszarda Szablewskiego - żołnierza, dyrektora, kolegę. Człowieka odważnego, mądrego, niezwykle wrażliwego i skromnego, z niebanalnym poczuciem humoru. Był też odpowiedzialnym i troskliwym mężem, ojcem i dziadkiem. Był kimś, kogo nie da się zastąpić. Zawsze będzie Go brakowało na wielu polach: zawodowym, towarzyskim i rodzinnym. Pozostaje pamięć i mnóstwo niezwykłych wspomnień i anegdot. Pamiętamy Rysiu, odpoczywaj w pokoju.</p>


8 l

<p>RYSIU, to już dziewięć miesięcy jak niespodziewanie odeszłes. Bardzo Ciebie brakuje. Pozostajesz w naszej pamięci. </p>


8 l

<p>Phil Basmans: "Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni swojego życia. Wracaj do nich, ilekroć w swoim życiu wszystko zaczyna się walić". Pamiętam i dziękuję</p>


8 l

<p>Rysiu, pamiętamy</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rysiu, nie da się Ciebie zastąpić. Pozostaje tylko pamięć.


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
RYSIU - bardzo,​bardzo brakuje CIEBIE


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krystyna Muzyk


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Prezesie, cześć Twojej pamięci! Dziękujemy, że byłeś z nami Przyjaciele z WZŁ nr 2


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żyłeś jak chciałeś. Od lat szedłeś zawsze swoją własną drogą. Odszedłeś i nic już nie będzie takie same. Więc śmiało idź, dalej idź swoją drogą Mój Przyjacielu


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są miejsca, czasy i ludzie których się nie zapomina.​Rysiu, pamiętam


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
TO NIEMOŻLIWE- SMUTNO


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielki smutek i tęsknota


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
smutek, żal, tęsknota


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Za wcześnie - smutno


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy współczucia dla rodziny Basia i Bożenka


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia