Stanisław Knopiński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.11.2016
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.11.2016
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. n. med. Stanisława Knopińskiego
byłego wieloletniego Lekarza Naczelnego - Ordynatora Szpitala Ginekologiczno-Położniczego i Noworodków.
Odszedł twórca opolskiej ginekologii i położnictwa.
Charyzmatyczny nauczyciel i wychowawca wielu pokoleń ginekologów położników i położnych.
Niekwestionowany zawodowy autorytet.
Odszedł od nas wybitny ginekolog-położnik, lekarz wielkiego serca i niezwykłego talentu.
Był to człowiek skromny, życzliwy, otwarty na ludzi, na którego zawsze można było liczyć i nigdy nikomu nie odmówił pomocy.
Uhonorowany wieloma odznaczeniami resortowymi, regionalnymi i państwowymi,
m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Było dla nas zaszczytem móc z Nim pracować.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składają
Dyrektor i Pracownicy Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia