Monika Trojanowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2016
Express Bydgoski

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11 października 2016 roku odeszła od nas</p><p>Nasza Kochana Córka, Siostra, Wnuczka i Ciocia</p><p>Ś+P</p><p>Monika Trojanowska</p><p>lat 39</p><p>Pogrzeb wraz z mszą św. żałobną odbędzie się dnia 14.10.2016 r. (piątek) o godz. 12.00</p><p>na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy.</p><p>Pogrążona w smutku</p><p>Rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11 października 2016 roku odeszła od nas

Nasza Kochana Córka, Siostra, Wnuczka i Ciocia

Ś+P

Monika Trojanowska

lat 39

Pogrzeb wraz z mszą św. żałobną odbędzie się dnia 14.10.2016 r. (piątek) o godz. 12.00

na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy.

Pogrążona w smutku

Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłaś pogodnym i kochanym człowiekiem, w niebie będą z Ciebie zadowoleni Wieczny odpoczynek Waldek z WTZ


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niech Pan Bóg da Tobie Niebo z wszystkimi błogosławień​stwami .Spoczywaj w pokoju


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Grażyna Jarząbek-​Bielecka z RODZINĄ


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>11 października ...odeszła Monika...</p> "...jakże piękne było życie Moniki..., choć trudne i żmudne, jak haftowane krzyżyki; jak piękne obrazy z krzyzyków powstały, by głosić piękno życia i dla Bożej chwały, bo ponad cierpienia i smutne chwile, jest miłość w sercach naszych i pamięci tyle ..." może ktoś odczyta mój wierszyk na Moniki pogrzebie- wierzę,że Monika już jest w niebie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Grażyna Jarząbek-​Bielecka z Rodziną


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia