Arcybiskup Jeremiasz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2017
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2017
Gazeta Wrocławska
Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci
Arcybiskupa
Jeremiasza
Łączę serdeczne wyrazy współczucia
dla współpracowników Biskupa
oraz całej prawosławnej społeczności Wrocławia
i archidiecezji.
Jarosław Obremski
Z ogromnym smutkiem żegnam
Jego Ekscelencję Najprzewielebniejszego
Jeremiasza Arcybiskupa
Ordynariusza Diecezji Wrocławsko-Szczecińskiej
Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego.
Rodzinie, Najbliższym Współpracownikom
i Wspólnocie Prawosławnej
składam wyrazy głębokiego współczucia.
Jan Chorostkowski
Konsul Republiki Bułgarii
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Jego Ekscelencji Arcybiskupa
Jeremiasza
Prawosławnego Arcybiskupa
Diecezji Wrocławsko-Szczecińskiej,
Przewodniczącego Polskiej Rady Ekumenicznej
(2001-2016).
Żegnamy Człowieka dialogu i wspaniałego serca.
Cześć Jego pamięci.
Rodzinie, najbliższym współpracownikom i diecezjanom
wyrazy współczucia w imieniu swoim i Radnych Województwa Dolnośląskiego
składa
Paweł Wróblewski
Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l