Paweł Dasiewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.01.2017
Głos Wielkopolski

Dnia 1 stycznia 2017 roku narodził się dla Nieba

nasz Ukochany Mąż, Tata i Dziadek

Ś+P

Paweł Dasiewicz

Msza św. 5.01.2017 r. o godz. 12.00

w kościele Jana Kantego, a pogrzeb o godz. 13.30 na cmentarzu przy ul. Nowina.

„ZMARTWYCHWSTANĘ”

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
To jest zupełnie inne życie bez Ciebie, mój Kochany Pawełku. Nieznośnie smutne. Przeniknięte niekończącą się tęsknotą.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochamy Cię nasz Najdroższy Pawełku. Jesteś z nami w naszych sercach, wspomnieniac​h, myślach, rozmowach. Przenikasz naszą codzienność. Oglądamy Ciebie na zdjęciach. TĘSKNIMY ZA TOBĄ. Tęsknimy, tęsknimy...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo wszyscy za Tobą nasz UKOCHANY PAWEŁKU TĘSKNIMY.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przed nami kolejna, 15 Niedziela bez Ciebie mój Najdroższy Pawełku. Strasznie smutno bez Ciebie.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknię za Tobą, za wszystkim, co wspólnie robiliśmy, za miejscami, w których byliśmy razem...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brakuje nam Ciebie nasz Najkochańszy Pawełku. Jest nam strasznie smutno bez Ciebie.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze, jesteś tylko Ty, mój ukochany Pawełku, w moim sercu.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kolejna Niedziela bez Ciebie, nasz Ukochany Pawełku. Tęsknimy, bardzo tęsknimy za Tobą...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dokładnie dzisiaj mijają 3 miesiące, jak nasz Ukochany Paweł Narodził się dla Nieba. Wierzymy, że jest Szczęśliwy, bo Przebywa w Bliskości Pana.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj mamy 13 Niedzielę bez Ciebie, nasz Kochany Pawełku :-(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Kocham Cię Kochanie moje, kocham Cię, a kochanie moje to Tęsknota nieskończona​"​...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutno bez Ciebie mój Ukochany. Bardzo smutno...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj 12 Niedziela mój Ukochany bez Ciebie....


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ZAWSZE BYŁEŚ I ZAWSZE JESTEŚ JEDYNY I NAJKOCHAŃSZY W MOIM SERCU.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany nasz Pawełku! Tęsknimy za Tobą , pamiętamy o Tobie. Jesteś obecny w naszych sercach, wspomnieniac​h, rozmowach.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nasz kochany Pawełku! Od dzisiaj masz piękny Ogródek! Jesteś Miłością! Jesteś Najszczęśliw​szy!


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Doświadczamy tego, że Jesteś z nami i nam Pomagasz.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mój Ukochany- tęsknię za Tobą.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mój Ukochany- tęsknię za Tobą.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak bym chciała mojemu Jedynemu Pawełkowi powiedzieć, opowiedzieć o wszystkim, tak jak zawsze, a tu pusto i cicho. Zawsze mnie słuchał. Mówił "Słucham Cię Marysiu, ja Cię zawsze slucham".


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo Panu Zbyszkowi dziękuję za dobre slowa i za złożone wyrazy współczucia. Miło nam, ze naszego Najkochańsze​go Pawła Pan wspomina. Wdzięczna żona Marysia z dziećmi.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dowiedziałem się dopiero dzisiaj 05-03-2017 szkoda, bo byłbym na pogrzebie. Uczyłem Pawła jeździć samochodem. Serdeczne współczucie dla obu Maryś i syna ! Zbigniew Grześkowiak


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dowiedziałem się dopiero dzisiaj 05-03-2017 szkoda, bo byłbym na pogrzebie. Uczyłem Pawła jeździć samochodem. Serdeczne współczucie dla obu Maryś i syna ! Zbigniew Grześkowiak


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze Jesteś w moim sercu - Jedyny i Najkochańszy​.


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia